Асоціація Україна-ЄС: у Полтаві розробляли кейси допомоги малому та середньому бізнесу

 Саме про  можливості які надає угода про Асоціації Україна-ЄС  українському малому  бізнесу в Полтаві в рамках ініціативи «Громадська школа дієвих практик ЄС»  5 серпня 2020 року відбувся ...

Додано:
Nina Kuzmenko

2020-08-05_032
Асоціація Україна-ЄС: у Полтаві розробляли кейси допомоги малому та середньому бізнесу

 

Саме про  можливості які надає угода про Асоціації Україна-ЄС 

2020-08-05_017

 українському малому  бізнесу в Полтаві в рамках ініціативи «Громадська школа дієвих практик ЄС»  5 серпня 2020 року відбувся тренінг-практикум на тему «ЄС-Україна: поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі ( ПВЗВТ ) : можливості від ЄС для українських підприємців в умовах карантину». Українські підприємці ще не повною мірою використовують ті можливості, що надають їм Європейський Союз та окремі європейські держави.IMG-a7afb8fd340a8faae4ef9469df9fe299-V (5)

2020-08-05_038

 

Підприємці Полтавщини разом із представниками  наукових кіл міста Полтави , власники та керівники підприємства малого та середнього бізнесу взяли участь у тренінгу практикумі ознайомились із основною частиною Угоди про Поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі (ПВЗВТ), як частини Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

 Оцініть свої можливості, адже сьогодні українському бізнесу не вистачає спроможності готувати якісні прое2020-08-05_021ктні пропозиції для  участі у загальних конкурсах програм ЄС через Інструмент підтримки середніх і малих підприємств (SME Instrument) – поетапне фінансування – тренер щодо Асоціації Україна-ЄС  Громадської школи дієвих практик ЄС (Рівень C) – Ніна Кузьменко.

 

2020-08-05_030

 Навчались і практично підготували кейси проектів на прикладі ПП “Полтавський хлібозавод “Південний” проектна заявка була   відібрана  в участі в міжнародній програмі, що реалізує Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ), з питань діяльності у сфері енергозбереження та енергоефективності. Для співпраці в проекті обрано близько 60  малих та середніх підприємств в Україні по  «Проекту двостороннього технічного співробітництва «Консультування підприємств щодо енергоефективності» для забезпечення енергоефективності підприємств, зниження енергозатрат та підвищення конкурентоспроможності.  Учасники обмінювались досвідом ведення та розвитку бізнесу в умовах пандемії COVID-2019 тема набула вдвічі більшої актуальності.

2020-08-05_013

 

Отже,  вже під час її проведення розпочалася робота над новими проектами  та можливостями та налагодження ділового співробітництва,  результатом практичних розробок проектних пропозицій і  очікуваннями місцевого  бізнесу Полтавщини  в умовах карантину.  Закінчили навчання з упевненістю, що розвиток підприємництва – у співробітництві, взаємодії,  гнучкості, адаптивності. Також учасники відмітили про  попит на  інформацію про основні програми допомоги ЄС малому та середньому бізнесу в Україні.

 

 IMG-5c32959095eaa7cc7dd0b2d45d1a650d-V2020-08-05_032

Організовано  захід  #Регіональним фондом підтримки підприємництва по Полтавській області в рамках ініціативи #«Громадська школа дієвих практик ЄС» за підтримки Німецького Федерального Закордонного Офісу, Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили безкоштовні онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році

Відкриваємо шлях до майбутнього за допомогою "НАВІГАТОРА МАЙБУТНЬОГО"

Що думаєте про тему деінституціалізації?