У молоді ВПО Київщини є можливість отримати психологічні консультації

Психологом громадської організації “Модерна молодь” відбувається надання психологічних консультацій для молоді ВПО в м. Біла Церква, м. Буча, м. Ірпінь, м. Бровари, м. Васильків. Діяльність ...

Додано:
modernam

1
У молоді ВПО Київщини є можливість отримати психологічні консультації

Психологом громадської організації “Модерна молодь” відбувається надання психологічних консультацій для молоді ВПО в м. Біла Церква, м. Буча, м. Ірпінь, м. Бровари, м. Васильків. Діяльність проводиться у рамках проекту “Новий дім: інтеграція ВПО з числа молоді в нові громади Київської області”.

​​Консультування з психологом – це можливість більше зорієнтуватися у своїй ситуації та зрозуміти, що хочеться змінити і яким чином. Або довгостроковим (декілька місяців з певною періодичністю) – для глибшого дослідження труднощів та можливості набути нові форми рішення задач. Тривалість роботи з психологом залежить від самої проблеми та мети людини стосовно певних змін.

Перед молодою людиною ВПО постають важливі для неї питання про пошук власного місця в суспільному житті, як от: «який я є?», «чого я хочу?», «чого я можу досягти?», «як я можу бути корисний іншим?». У такі моменти корисною та підтримуючою може бути розмова з психологом.

У процесі психологічних консультацій молода людина ВПО зможе краще зрозуміти себе, свої бажання, яким чином вона будує стосунки з іншими, чого вона зараз потребує більше і в який спосіб вона може це задовільнити. Це також змога відчути полегшення від того, що ти  не залишаєшся зі своїми переживаннями наодинці, а розділяєш їх з іншою людиною. А з доброзичливим та емпатійним ставленням психолога нашої організації така робота часто нагадує захоплюючу подорож з цікавістю до власного життя.

Чекаємо Вас на психологічні консультації! Консультації можливі у форматі 60-хвилиної онлайн-зустрічі в Google Meets або Zoom або через особисту зустріч в громаді за попереднім записом по графіку.

Для отримання консультацій психолога заповніть анкету за посиланням. 

Або пишіть на електронну адресу: [email protected] або в месенжер організації https://www.facebook.com/modern.youth.lg  

Публікація підготовлена за фінансової підтримки Чорноморського Фонду регіонального співробітництва – проєкту Німецького фонду Маршалла. Її зміст є виключною відповідальністю громадської організації “Модерна молодь” і не обов’язково відображає позицію Чорноморського Фонду регіонального співробітництва – проєкту Німецького фонду Маршалла.

#ПрямуємоРазом 

#ПрограмаСтійкість 

#BSTproject


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Необхідно терміново внести зміни до Держбюджету щодо розподілення наявних 8,5 млрд грн для покриття дефіциту освітньої субвенції

БФ “Надія по всьому світові” відзвітував за рік роботи

У Рівному навчали створювати якісні аналітичні тексти

365+ днів волонтерської діяльності Ротарі Клубу «Київ-Столиця»

Події для дітей та гуманітарна допомога на Харківщині

Новояричівська громада розпочала роботу над Стратегією розвитку