У Маріуполі відбулась прес-конференція Регіонального центру спільно з Головним територіальним управлінням юстиції

У прес-клубі газети «Приазовский рабочий» у Маріуполі відбулась зустріч заступника директора Регіонального центру Оксани Савицької та в.о. начальника ГТУЮ у Донецькій області Олени Павлової із ...

Додано:
Daria Shinkarenko

Тренінг
У Маріуполі відбулась прес-конференція Регіонального центру спільно з Головним територіальним управлінням юстиції

У прес-клубі газети «Приазовский рабочий» у Маріуполі відбулась зустріч заступника директора Регіонального центру Оксани Савицької та в.о. начальника ГТУЮ у Донецькій області Олени Павлової із засобами масової інформації.

Оксана Савицька проінформувала присутніх щодо гарантованого Конституцією України права кожного на правову допомогу, та, що у випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно. Присутнім було надано інформацію про різновиди безоплатної правової допомоги та послуги, які передбачає безоплатна первинна правова допомога та безоплатна вторинна правова допомога.  Також заступник директора РЦ  акцентувала увагу на категоріях осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу. Не оминули увагою порядок оплати послуг, які надають адвокати системи БПД та конкурси з відбору адвокатів до системи безоплатної правової допомоги, які вже пройшли у цьому році. 

 Також у спілкуванні з журналістами прийняла участь директор Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги Наталля Сікора, яка розповіла про роботу Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро розташованих на території Донецької області. Також були наведені приклади вдалого захисту інтересів жителів Донецької області працівниками безоплатної правової допомоги та адвокатами, послуги яких сплачую держава.

Олена Павлова розповіла про відкриття сучасних OpenSpace у відділах ДРАЦС, використання суспільно корисних робіт для неплатників аліментів, законодавчих ініціатив протидії булінгу. 

Також було запропоновано спільними зусиллями інформувати громадян про можливість отримання дійсно якісної безоплатної правової допомоги.

Після таких відвертих розмов система правової допомоги та юстиція знають, про які законодавчі норми в першу чергу інформувати громадян, а журналісти спільно з юристами підвищують рівень правової свідомості в нашому суспільстві.


 

Останні публікації цього розділу:

У Кобеляках навчалися за програмою «Активні громадяни»

В Запоріжжі розробляли карту безпеки та протидіяли торгівлі людьми

Сімейні лікарі Херсонщини вдосконалюють знання щодо супроводу хворих на туберкульоз

У Миколаєві готують громадські слухання з питань ефективності і прозорості бюджетного процесу 2017-18 р

Кінець - це тільки початок. Локальна Школа Успіху від Фонду Кличка

Громадських активістів Рівненщини навчали адвокації