У Києві відбулася зустріч з учасниками Революції Гідності, які пішли добровольцями на російсько-українську війну

21 лютого в Києві відбулася розмова «Невтрачене покоління: з Майдану на війну» за участю молодих хлопців і дівчат, які після Революції Гідності пішли добровольцями на російсько-українську ...

Zn11582557221X9Z
У Києві відбулася зустріч з учасниками Революції Гідності, які пішли добровольцями на російсько-українську війну

21 лютого в Києві відбулася розмова «Невтрачене покоління: з Майдану на війну» за участю молодих хлопців і дівчат, які після Революції Гідності пішли добровольцями на російсько-українську війну.

Українським «невтраченим поколінням» організатори заходу – Український інститут національної пам’яті й Інформаційно-виставковий центр Музею Майдану – охарактеризували молодь, яка вийшла в листопаді 2014 року на Майдан, щоби відстояти європейський вектор розвитку України. Молодь, чию свідомість та рішучість загартувала Революція Гідності. Молодь, яка з Майдану рушила на російсько-українську війну. Пішла добровільно, щоб захистити незалежність своєї країни від окупанта.

Участь у розмові взяли: Ігор Галушка – учасник Революції Гідності, ветеран російсько-української війни, цьогорічний учасник Національної збірної України в міжнародних змаганнях Invictus Games; Майя Москвич – учасниця Революції Гідності, ветеранка російсько-української війни, перша жінка-учасниця Національної збірної України в міжнародних змаганнях Invictus Games, засновниця клубу Archers Birds; Віталій Кузьменко – учасник Революції Гідності, ветеран російсько-української війни, член громадської ради при Міністерстві у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України; Юлія Шевчук – учасниця Революції Гідності, ветеранка, парамедик громадської організації ASAP Rescue, поранена під час мінометного обстрілу у 2016 році, членкиня Жіночого Ветеранського Руху.

«Назва події «невтрачене покоління» перегукується з терміном «втрачене покоління»,  що з’явився після Першої світової війни та характеризував тогочасну молодь, яка не повернулася з війни або повернулася ушкоджена й скалічена, яка після повернення не змогла відшукати свого місця у цьому світі. Ми ж вважаємо, що теперішнє українське покоління, яке у 18 років вийшло на Майдан, а потім відразу пішло на війну, не є втраченим. Нашому суспільству треба зробити все, щоб це покоління не стало таким», – пояснила модераторка заходу, координаторка усноісторичних проєктів Українського інституту національної пам’яті Тетяна Ковтунович.

 

Джерело: УКМЦ.


 

Останні публікації цього розділу:

Як депутатам місцевих рад запобігати та врегульовувати конфлікт інтересів: пояснення експертів

Cлужба Експертної Підтримки: «U-LEAD з Європою» розпочинає консультації громад з питань створення належних ЦНАП

25% новин регіональних онлайн ЗМІ — про коронавірус: дослідження ІМІ

Підприємці в Татарбунарах допомагають боротися з епідемією коронавірусу

Безкоштовні онлайн-консультації "5 простих кроків, як долати негативні емоції під час карантину"

Як зробити видатки на енергозбереження у Миколаєві більш ефективними