У Києві відбулася цьогорічна Південна конференція

Конференцію було проведено 18-19 червня у рамках проекту "Попередження конфліктів у Південній Україні", який вже протягом кількох років здійснюється Центром близькосхідних досліджень (AMES) за ...

3
У Києві відбулася цьогорічна Південна конференція

Конференцію було проведено 18-19 червня у рамках проекту “Попередження конфліктів у Південній Україні“, який вже протягом кількох років здійснюється Центром близькосхідних досліджень (AMES) за сприяння National Endowment for Democracy.

Темою цьогорічної Південної конференцію стало “Українське Міжмор’я: стабілізація у час викликів”.

З вітальним словом до учасників Конференції звернувся директор Національного інституту стратегічних досліджень, доктор політичних наук Олександр Литвиненко.
2

Експерти Центру близькосхідних досліджень Ігор Семиволос, Сергій Данилов, Дмитро Звонок та Олександр Северин ознайомили учасників з підсумками моніторингу людської безпеки у південних районах Запорізької і Херсонської областей, результатами фокус-групових опитувань та релевантними даними, отриманими від суб’єктів владних повноважень на інформаційні запити щодо показників людської безпеки.
3
п

Заступник керівника Центру зовнішньополітичних досліджень НІСД, кандидат політичних наук Максим Паламарчук презентував напрацьовані внаслідок реалізації цьогорічного етапу проекту рекомендації щодо сприяння розвитку і безпеці українського Міжмор’я.

Три панельні дискусії, у яких взяли участь представники органів державної влади (зокрема – Державної служби України з етнополітики і свободи совісти, Українського інституту національної пам’яти), органів місцевого самоврядування, представники місцевих громад південних районів двох областей та незалежні експерти, були присвячені наступним темам:

- Децентралізація і людська безпека.
5

- Історія – ресурс для розвитку чи джерело конфліктів?
6

- Етнічні спільноти і локальні ідентичності – виклики та можливості.
7

Учасники Конференції підкреслили важливість подальших спільних зусиль задля забезпечення мирного розвитку та безпеки українського Міжмор’я, в контексті як зовнішньої російської загрози так і внутрішніх викликів.

За додатковою інформацію, коментарями, з пропозиціямі співпраці тощо прохання звертатися до керівника проекту Сергія Данилова: [email protected]


Тематика публікації:                           

Останні публікації цього розділу:

У постраждалих громадах Чернігівської області команда Спілки «Громадські Ініціативи України» розпочала видачу гуманітарних наборів від програми CLEAR

До Дня захисту дітей: аварії на дорогах залишаються головною причиною дитячої смертності навіть під час повномасштабної війни

Лауреати національного конкурсу «Благодійна Україна-2022» – «Благодійність на захисті України»

Правова допомога у різний час та спосіб. Чому бердянці почали створювати відео-консультації?

Локації безпеки для Прилуцької громади

Перед Україною постають нові виклики у сфері захисту прав дітей