У Куцурубській громаді на Миколаївщині діє стаціонарне відділення Терцентру соціального обслуговування

Цієї осені Територіальний центр соціального обслуговування Куцурубської сільської ради на Миколаївщині отримав власне стаціонарне відділення для людей похилого віку. Спільними зусиллями керівництва ...

Додано:
at

kutsurub_tercentr
У Куцурубській громаді на Миколаївщині діє стаціонарне відділення Терцентру соціального обслуговування
Цієї осені Територіальний центр соціального обслуговування Куцурубської сільської ради на Миколаївщині отримав власне стаціонарне відділення для людей похилого віку.
 
Спільними зусиллями керівництва Куцурубської громади, депутатів, старост, активістів, підприємців, будівельників, фахівців-медиків протягом двох років було реалізовано масштабний та амбітний проєкт.
 
Старе приміщення Парутин­ської лікарні якісно відремонтували та обладнали – перетворили на сучасний заклад, що тепер вже може стати прихистком для 15 жителів сіл ОТГ, які не мають поруч рідних чи близьких.
 
До комфортних і затишних тримісних та двомісних кімнат вже переведені на постійне місце проживання до Парутиного з Кам’янського закладу для людей похилого віку.
 
Про комфортний побут та здоров’я жителів стаціонару ретельно дбає колектив Територіального центру – санітарки, кухарі, медична сестра, бухгалтер, прачка та завгосп, які також доклали чимало особистих зусиль, аби у чистому і затишному приміщенні якнайшвидше оселились ті, кому потрібна турбота й опіка.
 
“Наш заклад створений саме для тих людей, у яких старість проходить дуже важко. Одинокі люди, у яких немає працездатних дітей, утримуються тут за кошти громади. Наш заклад розрахований на розміщення 15 чоловік, дво-тримісні кімнати облаштовані і пристосовані так, щоб людям було зручно, враховані потреби для осіб з інвалідністю. Це своєрідний сімейний осередок, де персонал турботливо ставиться до мешканців стаціонару як до своїх рідних”, – розповідає директор Територіального центру соціального обслуговування Куцурубської громади Галина Жукова. 
  
____________ 


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

"Не додавай роботи": в Україні стартувала всеукраїнська інформаційна кампанія на підтримку поліції, медиків і рятувальників

eHealth в Україні: що це і як працює?

Молоко для пологового, допомога ЗСУ та переселенцям – як живе громада на півночі Запорізької області

Аргументи для розвитку велоруху в громадах під час війни: велосипед об’єднує і рятує життя

Активності БУР: займайся волонтерством у своїй громаді!

Як поєднувати роботу та волонтерство