У Джурові на Прикарпатті і жінки, і люди старшого віку грали у соціальний футбол

У селі Джурів, Снятинського району, у понеділок, 14 жовтня, відбувся турнір зі соціального футболу. Захід організувала громадська організація «Молода Просвіта Прикарпаття» за підтримки Агентства США ...

Додано:
MolodaProsvita_IF

DSC_0599
У Джурові на Прикарпатті і жінки, і люди старшого віку грали у соціальний футбол

У селі Джурів, Снятинського району, у понеділок, 14 жовтня, відбувся турнір зі соціального футболу. Захід організувала громадська організація «Молода Просвіта Прикарпаття» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Подію приурочили до Дня захисника України, який відзначають у цей день.

DSC_0230

Соціальний футбол — це змагання не заради спортивної перемоги, а заради чесної гри, спілкування, культивування поваги до інших. У таких матчах беруть участь не професійні футболісти, а всі охочі, до того ж, з різних верств населення, з різним станом здоров’я та вміннями. Пропагуванням соціального футболу займається благодійний фонд «Ліга Толерантності», діяльність якого спрямована на соціальну освіту суспільства через спорт.

DSC_0156У турнірі взяли участь шість команд по восьмеро людей у кожній: дві чоловічі, дві жіночі, дві дитячі. Серед учасників – пенсіонери, учасники АТО, поліцейські, багатодітні мами й просто аматори. Між матчами танцювали місцеві черлідерки.

DSC_0261

«Це був перший мій досвід гри у футбол і мені дуже сподобалося, – говорить мешканка Джурова Марія Шулепа. – Навіть не тренувалася, бо не було часу. Я стояла на воротах і не пропустила жодного м’яча. Грала, щоб потішити наших односельчан та діток, які прийшли дивитися, як грають їхні батьки, бабусі й дідусі».

DSC_0659

Турнір відкривав голова села Степан Николюк. Суддею був Василь Блясетський. Після матчів усіх учасників нагородили пам’ятними медалями. Захід відбувся у рамках проєкту «Зміцнюємо громади, об’єднуючи Україну».

DSC_0061

«Спорт – це рушійна сила, він модний, потрібний і єднає, — говорить співорганізаторка турніру від новоствореного громадського простору “Джерело” Олександра Федорук. – Джурів – спортивний, у нашому селі є відомі на весь світ спортсмени та тренери, тому ми – за активний відпочинок. Цією подією намагалися зацікавити людей і показати, що разом можна досягти успіхів»

 

Проєкт “Зміцнюємо громади, об’єднуючи Україну” організовує Івано-Франківська обласна організація “Молода Просвіта” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Як розповідати про зміни: ЦЕДЕМ провів першу Школу комунікацій для НУО-сектору

Триває пошук партнерів для організації показів виставки «На зламі»

У сільських радах Миколаївщини працюють над приєднанням до складу вже існуючих ОТГ

Барометр свободи слова за жовтень 2019 року

Правозахисний план дій для влади: найбільший прогрес – з визначенням статусу політв’язнів – правозахисники

У Харкові вчилися розпізнавати і нейтралізувати маніпуляції політиків