У Дніпрі осіб з інвалідністю навчали впливати на процеси прийняття рішень в місцевих громадах

7 жовтня в місті Дніпро в рамках проекту «Громадянська кампанія з підвищення громадської активності та захисту прав людей з інвалідністю в Дніпропетровській області» відбувся тренінг «Життя без ...

Додано:
dneprcenter1

IMG_6970
У Дніпрі осіб з інвалідністю навчали впливати на процеси прийняття рішень в місцевих громадах

7 жовтня в місті Дніпро в рамках проекту «Громадянська кампанія з підвищення громадської активності та захисту прав людей з інвалідністю в Дніпропетровській області» відбувся тренінг «Життя без бар’єрів. Як посилити вплив осіб з інвалідністю  на процеси прийняття рішень в місцевих громадах?».

Під час тренінгу, учасники, якими стали люди з інвалідністю, представники організацій що опікуються проблемами людей з інвалідністю та інших маломобільних категорій громадян отримали практичні навички з питань громадської участі у процесі прийняття рішень на місцевому рівні, дізнались, що таке інклюзивна громада, ознайомились з правами на доступ до соціальних об’єктів людей з інвалідністю, дізнались про нормативно-правову базу, яка регулює права людей з інвалідністю.

 IMG_6996

«Як показує європейський досвід, розширення ролі громадян у прийнятті рішень не лише через обраних представників, але й через різноманітні механізми дозволяє враховувати думку та інтереси різних категорій громадян в процесі формування політики та наближає громадян до демократичного процесу. Неурядові організації, зокрема, збагачують процес прийняття рішень знаннями та незалежним досвідом. НУО створюються, коли є розмаїття інтересів в суспільстві та громаді, і відображають ці інтереси та можуть діяти як основний канал залучення і участі громадян» – ділиться своїми міркуваннями представник ГО “Дніпропетровський регіональний центр з прав людини” П. Чепуренко.

Проект «Громадянська кампанія з підвищення громадської активності та захисту прав людей з інвалідністю в маленьких містах та селах Дніпропетровської області» здійснюється ГО “Дніпропетровський регіональний центр з прав людини” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Хто може вилікувати місцеві фінанси та бюджетний процес?

“Таємничі підземелля Рівного” шукають креативні ідеї

8 фактів про реформу освіти в ОТГ

Загальнодержавне опитування для працівників ЦСС, ССД та громадських організацій, які працюють з дітьми і сім'ями

Заходи до Дня Героїв Небесної Сотні 2019 року

Партнерство міських та сільських територіальних громад: нові можливості місцевого розвитку в Хмельницькому