Центр розвитку міста представив логотип клубного Чемпіонату світу з веслування на човнах «Дракон» (IСF)

25 червня у прес-центрі агентства «Інтерфакс» відбулась презентація логотипу клубного Чемпіонату світу з веслування на човнах «Дракон» (IСF), який наступного року проводитиметься в столиці України. ...

Додано:
Centr rozvytky

55
Центр розвитку міста представив логотип клубного Чемпіонату світу з веслування на човнах «Дракон» (IСF)

25 червня у прес-центрі агентства «Інтерфакс» відбулась презентація логотипу клубного Чемпіонату світу з веслування на човнах «Дракон» (IСF), який наступного року проводитиметься в столиці України. До створення лого міг долучитися кожен охочий, взявши участь у відкритому конкурсі, який проводило ГО «Центр Розвитку Міста» спільно з Федерацією України з веслування на човнах «Дракон».

На конкурс було подано понад п’ятдесят робіт. Відбір проходив у два етапи. Спочатку користувачі соціальної мережі Facebook голосували за надіслані роботи на сторінці ГО «Центр розвитку міста». Саме їхні голоси визначили десятку найкращих ескізів логотипів майбутнього чемпіонату. На наступному етапі представники Федерації обрали найкращу з робіт.

У конференції взяли участь: президент Федерації України з веслування на човнах «Дракон» Моргун Валерій Павлович, почесний президент ГО «Центр розвитку міста» Людмила Костенко, громадський діяч Олексій Лузан.

«Наша Федерація взяла участь у конкурсі та виборола право на проведення в Україні клубного Чемпіонату світу. Прийняти Чемпіонат світу – це велика честь та великий обов’язок. Ми декілька років йшли до цього. Перемагали у турнірах, показували наявність належної інфраструктури, проходили бюрократичні процедури. Тепер, коли ми отримали право провести Чемпіонат світу серед команд, ми повинні були розробити логотип, який би представляв спорт та всю Україну» – Президент Федерації України з веслування на човнах «Дракон».

Керівник ГО «Центр розвитку міста», громадський діяч Олексій Лузан розповів про перебіг голосування:

«Ідея створити логотип для домашнього Чемпіонату світу знайшла відклик у серцях киян. Понад п’ятдесят робіт було представлено для участі у конкурсі. Серед них простим голосуванням на сторінці ГО «Центр розвитку міста» обрали десять найкращих. Далі до справи взялося журі. Вони обрали переможця конкурсу».

34635615_1824486061179847_2211701578102996992_o

Почесний президент ГО «Центр розвитку міста» Людмила Костенко відмітила:

«Ми підтримали Федерацію України у конкурсі на кращий логотип задля досягнення двох цілей:

Перша: отримати логотип, який би передавав дух змагань, силу та прагнення до перемоги. І водночас, щоб побачивши цей логотип, люди з будь-якої країни розуміли, що це – Україна!

Думаємо, що це нам вдалося. На логотипі представлені найвідоміші пам’ятки Києва.

Друга наша мета – привернення уваги якомога більшої кількості людей до здорового способу життя та занять спортом. І ми щиро вважаємо, Чемпіонат світу, який проходить саме у нас, в Україні, в Києві – це подія, яка може це зробити».

15

Впевнені, логотип принесе удачу нашим спортсменам і на домашньому клубному Чемпіонаті наші веслувальники зберуть всі комплекти медалей.

Детальна інформація за номером: 063 337 3773


   

Останні публікації цього розділу:

Доступ до публічної інформації в ОМС: як зробити так, щоб усе запрацювало?

“Варіанти дій”: нова YouTube-програма, присвячена людській історії

Як покращити контент на сайтах та у соцмережах ВЦА Луганщини і Донеччини

«Від нас залежить, якими будуть наші громади». У Луцьку відбувся форум «Рушій невтраченої демократії»

Клуб 2.0 чи творчий простір: створення у громаді Центру культурних послуг

Східний Варіант запустив нову YouTube-програму про міжнародну допомогу