ЦеГрін допомагає посадовцям та громадським активістам Львівщини підготувати проекти для залучення інвестицій

Близько 30 соціально-культурних та економічних проектів та сотні тисяч залучених грантових інвестицій у розвиток районів Львівської області – запланований результат навчальної програми "Взаємодія ...

Додано:
Nataliya Kuzma

2
ЦеГрін допомагає посадовцям та громадським активістам Львівщини підготувати проекти для залучення інвестицій

Близько 30 соціально-культурних та економічних проектів та сотні тисяч залучених грантових інвестицій у розвиток районів Львівської області – запланований результат навчальної програми “Взаємодія задля перемоги!”.

«Взаємодія задля перемоги» – це спільні тренінги для близько ста представників громадськості, органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Львівщини. Саме вони стануть авторами проектів, які готуватимуть спільно.

Навчання проводить Центр громадянських ініціатив. Проект фінансує та співкоординує Львівська облдержадміністрація. Проект реалізується в межах виконання Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2014-2018 роки. Навчання триватиме місяць і передбачає модульне навчання, кущові наради та консультування. Учасники опрацюють теми можливостей взаємодії влади та громади, вникнуть у тонкощі побудови ефективних комунікацій, розберуться у вимогах правильного написання проектних пропозицій, плануванні бюджету, фандрайзингу.

«Наша мета – дати поштовх для розвитку громад», – наголосила Поліна Лі, директор департаменту міжнародно-технічної допомоги та міжнародного співробітництва. – «Кожен район, містечко має досягти стандартів життя запропоновані мешканцям міста Львова. Ми прагнемо вивести область у лідери».

1

«У період децентралізації влади на місцях, залучення громадськості до проектної роботи, спільні проекти влади та громади сприятимуть налагодженню довіри між цими секторами», – пояснив голова правління Центру Громадянських ініціатив Віталій Загайний. Він також закцентував на тому, що спосіб реалізації рішення напряму залежить від способу його прийняття. Відтак, рішення, яке не обговорене з громадою, часто не стає реалізованою справою і навпаки, коли влада та громада стають партнерами – на виході територіальна одиниця отримує конструктивні рішення та дії.

«Гасло «Благо народу-найвищий закон!” – для нас не пустий звук, а мотивація у щоденній роботі», – поділилась Валентина Когут, керівник відділу співпраці з донорами та методичного забезпечення проектів міжнародної технічної допомоги ЛОДА. Відділ пробує різні види співпраці місцевих органів влади та інститутів громадянського суспільства. На переконання Валентини Когут, модульне навчання, виїзні практичні  консультації, підготовка спільних проектів зробить взаємодії різних секторів суспільства справді ефективною. Керівник нагадала, що зміни починаються з кожного чиновника чи активіста на місцях. Завдання ж обласного органу влади створити майданчик для сприяння таким змінам.

3


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Комунальне підприємство ухиляється від обліку дерев: громадська організація подала до суду

Молодь Світловодська готує масштабний фест у місті

Команда Let`s do it Ukraine відвідала Південь в рамках проєкту з подолання наслідків повені

Гуманітарні місії на Півдні тривають: волонтери додатково роздадуть 1000 обідів “Добра кухня”

Тютюнові акцизи рятують життя — податкові преференції неприпустимі

Вишнівецька громада на Тернопільщині отримала цифровий рентген-комплекс від Програми USAID DOBRE