Триває проєкт «Розбудова потенціалу закладів соціального захисту у чотирьох територіальних громадах Донецької області»

Польська Гуманітарна Акція у партнерстві з Благодійним фондом «Посмішка ЮА» впроваджує проєкт «Розбудова потенціалу закладів соціального захисту у чотирьох територіальних громадах Донецької області», ...

Додано:
childsmile

фб
Триває проєкт «Розбудова потенціалу закладів соціального захисту у чотирьох територіальних громадах Донецької області»

Польська Гуманітарна Акція у партнерстві з Благодійним фондом «Посмішка ЮА» впроваджує проєкт «Розбудова потенціалу закладів соціального захисту у чотирьох територіальних громадах Донецької області», який допоможе посилити систему надання соціальних послуг для сімей на сході України та підвищити потенціал працівників соціальної сфери.

Спеціалістів та керівництво закладів соціальної допомоги територіальних громад Донецької області запрошено пройти серію тренінгів, які допоможуть поглибити знання в професійній сфері, підвищити юридичну обізнаність щодо змін в законодавстві та запобігти психологічному вигоранню на роботі. Адже від рівня підготовки та психологічної стійкості фахівців залежить швидкість та повнота надання допомоги родинам, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Найближчим часом заплановані тренінги, які допоможуть посилити професійний потенціал спеціалістів соціального захисту. Під час навчання будуть розкриті теми щодо профілактики професійного вигорання, особливостей вікової психології, застосування принципу “Не нашкодь!”, гендерно чутливого підходу в роботі, етики та медіації під час надання соціальних послуг, а також особливостей регулювання конфліктів. 

Крім того, фахівці закладів соціальної допомоги відвідають супервізійні сессії з психологами, які допоможуть краще справлятися з психологічним навантаженням під час надання допомоги потребуючим родинам.

За потреби, закладам соціального захисту буде надана підтримка у вигляді необхідного обладнання та матеріалів, необхідних для надання послуг допомоги населенню. 

Проєкт реалізується з вересня по грудень 2021 року в Бахмутській, Костянтинівській, Лиманській, Покровській територіальних громадах Донецької області.

Проєкт фінансується в рамках програми Польської співпраці в сфері розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Слідкуйте за перебігом проєкту на сторінці Благодійним фондом «Посмішка ЮА» у Facebook: https://www.facebook.com/childsmilezp

У разі виникнення питань, звертайтеся за безкоштовним номером телефону Польської Гуманітарної Акції в Україні: 0-800-750-678, або написати листа на електронну адресу: [email protected]

 


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Регіональна багатостороння група ІПВГ у Львівській області: що це і для чого?

Жителі Городнянської громади визначають екологічні проблеми громади

У Підгорівці буде створена мультимедійна кімната для надання соціальних послуг

Аліна Паш отримала музичну премію ЄС Music Moves Europe Awards 2022

Громадська та політична участь: базовий курс. Онлайн курс від Prometheus

Від ідеї до змін: проєктний менеджмент для соціальних ініціатив. Онлайн курс від ВУМ online