Триває проект «Під захистом», аби привернути увагу до інтимної безпеки та протидіяти розповсюдженню ВІЛ

Піклуватися про здоров'я – означає свідомо уникати можливих ризиків. Коли весь світ намагається захиститися від COVID-19, дуже важливо не забувати про іншу пандемію, яка щороку забирає мільйони ...

Додано:
Liudmyla Osypchuk

photo_2021-11-23_16-22-30
Триває проект «Під захистом», аби привернути увагу до інтимної безпеки та протидіяти розповсюдженню ВІЛ

Піклуватися про здоров’я – означає свідомо уникати можливих ризиків. Коли весь світ намагається захиститися від COVID-19, дуже важливо не забувати про іншу пандемію, яка щороку забирає мільйони життів, і відкрито говорити про засоби безпеки для профілактики розповсюдження ВІЛ.

photo_2021-11-23_16-22-39

Тема захисту здоров’я посідає перші позиції у щоденних розмовах людей. Але правила сексуального здоров’я і надалі залишаються «закритими» для  обговорення у суспільстві. Фундація Анти-СНІД нагадує, що піклуватися про своє здоров’я – не соромно, і розвиває проект «Під захистом» для інформування та підтримки населення у протидії ВІЛ.

Мета проекту «Під захистом» – допомогти людям зрозуміти важливість та природність безпечного сексу, і популяризувати використання презерватива, як простого і надійного захисту від інфекцій, що передаються статевим шляхом. Адже, згідно з останньою статистикою МОЗ, біля 60% інфікування ВІЛ відбувається через незахищений статевий акт.

photo_2021-11-23_16-22-35

Незважаючи на позитивні досягнення у сфері лікування від ВІЛ, щорічно реєструється майже однакова кількість нових випадків ВІЛ. Держава та світові некомерційні організації надають медичну, інформаційну та психологічну підтримку для профілактики інфекції. Але глобально вплинути на статистику може  кожен із нас, звернувши увагу на власну безпеку.  

photo_2021-11-23_16-22-53

Використання презерватива – це невід’ємна частина життя всіх, хто піклується про своє здоров’я і прагне бути під захистом. При правильному та регулярному використанні сучасний кондом захищає від статевих інфекцій, в тому числі від ВІЛ. Саме тому презерватив обов’язково слід мати з собою, як і захисну маску або інші речі першої необхідності. 

photo_2021-11-23_16-22-49

Деякі люди й досі сприймають кондом як вираз недовіри. Але це не так. Навпаки, використання презерватива демонструє турботу про себе і партнера, знижує рівень стресу під час статевого акту, і дозволяє зосередитися на відчуттях, не хвилюючись про небажану вагітність чи ризик захворювання.  Крім того, вибір таких засобів захисту настільки великий, що дозволяє підібрати оптимальний варіант для кожного, і навіть урізноманітнити інтимне життя. 

photo_2021-11-23_16-22-24

Популяризуючи презервативи як засоби захисту від ВІЛ, AHF інформує про їх правильне використання та зберігання, що забезпечує їхню максимальну ефективність, а також створює центри доступу до безкоштовних кондомів. 

В рамках проекту «Під захистом» AHF розпочинає колаборацію з українською дизайнеркою одягу Софією Русинович – засновницею бренду Roussin. Створення спільної лімітованої колекції одягу покликане привернути увагу до важливої теми «Презерватив – найкращий захист». Одяг з колекції можна придбати на сайті бренду Roussin або виграти в рамках акції «Під захистом», що проходить на сторінці AHF в соціальній мережі Instagram

Долучитися до акції може кожен. Для цього потрібно: 

  • Зберегти Instagram-маску «Під захистом»*;
  • Зробити з її допомогою фото речей, які завжди з собою;
  • Опублікувати фото у сторіс та додати відмітку профілю AHF — @ahf_ukraine.

*Instagram-фільтр «Під захистом» був розроблений спільно зі студією FFFACE.ME.

Щоб бути під захистом, не обов’язково шукати підтримку у інших. Власна безпека – в руках кожного!

Про фундацію AHF

Фундація Анти-СНІД США (AHF) це найбільша в світі організація по боротьбі зі СНІДом, що надає медичну допомогу та послуги більш ніж 1,5 мільйонам клієнтів у 45 країнах по всьому світу – в США, Африці, Латинській Америці/Карибському басейні, Азіатсько-Тихоокеанському регіоні та Європі. У прагненні позбавити світ від СНІДу, AHF керує ініціативою масового тестування та залучає стратегічні партнерства для створення нових ініціативних засобів лікування та профілактики ВІЛ. 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Медійники на окупованій території стають одними з перших мішеней, – експерти

Як переселенцям в Тернополі знайти нову роботу або отримати гранти на власну справу?

Представники прихистків та вимушено переміщені особи здобули знання з надання домедичної допомоги та фізичної безпеки

У просторі “Розсадник” з’явилися нові грядки

Філантропія та благодійність: в чому різниця? Ставайте філантропом разом з мережею розвитку локальної філантропії

В Ромнах відкрили мандрівну виставку про долі цивільних у війні