Тренінги з питань свободи слова в інтернеті відбулися для адвокатів Луцька та Тернополя

Адвокати в ще двох містах - Луцьку та Тернополі - мали змогу підвищити свою кваліфікацію на тренінгах з теми "Надання правової допомоги у справах, пов'язаних із вираженням поглядів в Інтернеті" в ...

Додано:
goppg

247487466_4018351458269053_8472592116734028033_n
Тренінги з питань свободи слова в інтернеті відбулися для адвокатів Луцька та Тернополя
Адвокати в ще двох містах – Луцьку та Тернополі – мали змогу підвищити свою кваліфікацію на тренінгах з теми “Надання правової допомоги у справах, пов’язаних із вираженням поглядів в Інтернеті” в рамках проєкту Advocates and the Bar – frontline defenders of Internet freedom in Ukraine.
 
З вітальним словом до присутніх звернувся Віталий Мисяць, виконавчий директор Всеукраїнської коаліції з надання правової допомоги, якій відмітив, що в Україні наразі існує велика потреба в професійному захисті журналістів, які працюють в інтернет ЗМІ, блогерів, інтернет провайдерів, а також інших учасників суспільних онлайн-відносин.
 
Тренерка, Руслана Матущак, розкрила присутнім питання щодо правового регулювання суспільних відносин, які виникають у користувачів інтернету під час поширення інформації, права користувачів всесвітньої мережі на вираження свободи слова та приватність тощо. Учасники погодились з думкою, що з урахуванням стрімкого розвитку цієї сфери данні питання завжди будуть актуальними для правників та адвокатів тож потребують постійного вдосконалення знань та навичок.
 
Нагадаємо, що мета проєкту Всеукраїнської коаліції з надання правової допомоги – посилення ефективності адвокатської спільноти в захистів прав українців, які потребують правової допомоги через поширення інформації в Інтернеті. Заходи відбуваються за планом серії тренінгів для правників, які мають відбутися в 10 регіонах України, та сертифіковані Вищою школою адвокатури – за участь у них адвокати крім знань отримують додаткові бали до щорічного обов’язкового підвищення кваліфікації.
 
Якщо вам необхідна консультація з питань правових відносин в інтернеті, отримати допомогу можна наступними способами:
За телефоном: +38067 380 14 40 (в наявності Вайбер та Telegram)
 
В соціальній мережі Facebook.com на офіційній сторінці Всеукраїнської коаліції з надання правової допомоги:
 
Звернувшись на електронну пошту: [email protected]
 
Проект Advocates and the Bar – frontline defenders of Internet freedom in Ukraine реалізовує Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги за підтримки Американської Асоціації Юристів Ініціативи з Верховенства права/American Bar Association Rule of Law Initiative.
 


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Протидія домашньому насильству: серія ефірів доступна до перегляду

«Lutsk Art, Craft & Talks Weekend»: у Луцьку відбувся крафтовий вікенд

Між повітряними тривогами в Умані презентували книгу «Місто, з якого почалася війна»

Хмельниччина впроваджує міжнародні навчальні програми

Інкубатор демократичних ініціатив шукає людей, що зазнавали стигми та дискримінації, для просвітницьких заходів з правниками

У Харкові волонтери роздаватимуть безкоштовні гарячі обіди