Товариство Червоного Хреста України користується найбільшою довірою серед вітчизняних НДО – дослідження

Товариство Червоного Хреста України – організація, що користується найбільшою довірою та впізнаваністю серед вітчизняних громадських і благодійних організацій: дослідження CoreStone  та GFK ...

Додано:
urcs

Charity_report_2017_Zagoriy_Foundation-1
Товариство Червоного Хреста України користується найбільшою довірою серед вітчизняних НДО – дослідження

Товариство Червоного Хреста України – організація, що користується найбільшою довірою та впізнаваністю серед вітчизняних громадських і благодійних організацій: дослідження CoreStone  та GFK Ukraine

Найбільш відомою організацією, що збирає пожертви, є Товариство Червоного Хреста України – 46% опитаних її знають. Більшість із тих, хто знає про Товариство, довіряють йому. Загалом Товариству довіряють 74% опитаних, а серед тих, хто робив грошові або речові пожертви, – рівень довіри склав 78% респондентів. Відповідно, з усіх організацій найчастіше респонденти жертвували кошти Товариству (7%), «Армії SOS» та «Повернись живим» (по 4%).

Основними мотиваційними факторами пожертв є переконання, що гроші дійдуть до тих, хто їх потребує, особисте знайомство з людьми у скруті, гострота соціальної проблеми, прозорість діяльності і звітності організації.

Також Товариство Червоного Хреста України входить в трійку лідерів благодійних організацій України за рівнем довіри, поряд з Міжнародним комітетом Червоного Хреста та Фондом Ріната Ахметова «Розвиток України». Важливо, що Товариство – на третьому місті у рейтингу щодо участі українців у волонтерській діяльності. Більшість волонтерів (43%) займалися волонтерством самостійно, або в складі групи, що не є постійною організацією, а 2% волонтерів країни – це волонтери Товариства Червоного Хреста України.

Соціологічне дослідження на тему «Благодійність і волонтерство 2017» було презентовано 22 лютого 2018 року в рамках X Міжнародної конференції «Атлас благозмін», організатором якої виступив Український форум благодійників.

Дослідження проведено компаніями CoreStone та GFK Ukraine на замовлення Фонду родини Загорій з метою вивчити рівень довіри та активність залучення українців у благодійну та волонтерську діяльність; дізнатись основні напрями та структуру діяльності благодійних організацій. Опитування проходило з 17 січня по 6 лютого 2018 року по всій країні в містах з населенням понад 50 тисяч осіб. Участь в ньому взяли також експерти благодійних організацій.


Тематика публікації:                

Останні публікації цього розділу:

Як розповідати про зміни: ЦЕДЕМ провів першу Школу комунікацій для НУО-сектору

Триває пошук партнерів для організації показів виставки «На зламі»

У сільських радах Миколаївщини працюють над приєднанням до складу вже існуючих ОТГ

Барометр свободи слова за жовтень 2019 року

Правозахисний план дій для влади: найбільший прогрес – з визначенням статусу політв’язнів – правозахисники

У Харкові вчилися розпізнавати і нейтралізувати маніпуляції політиків