Система внутрішнього контролю та аудиту – інструмент ефективного самоврядування Луганщини

Важливість системи внутрішнього контролю та внутрішнього аудиту для раціонального використання ресурсів громади обговорили з місцевими посадовцями міста Рубіжне та Троїцької ОТГ експерти «Мережі ...

Додано:
frgn

frgn1
Система внутрішнього контролю та аудиту – інструмент ефективного самоврядування Луганщини

Важливість системи внутрішнього контролю та внутрішнього аудиту для раціонального використання ресурсів громади обговорили з місцевими посадовцями міста Рубіжне та Троїцької ОТГ експерти «Мережі ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії» на круглому столі, який відбувся 22 листопада у Кризовому медіа-центрі «Сіверський Донець».

frgn1
16 представників місцевих громад та експертної громадськості Луганщини за результатам конструктивного діалогу визначили кроки по виконанню рекомендацій громадського аудиту із запровадження системи внутрішнього контролю та внутрішнього аудиту (ВК-ВА).

Громадський аудит протягом серпня-вересня 2019 року провели експерти Мережі за методикою та при координації ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» у 8-ми громадах 4-х областей України».

frgn2

Директор ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (ФРММ) Михайло Золотухін та керівниця ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини» Тетяна Кіріллова провели Презентацію вимог національного законодавства щодо запровадження системи внутрішньго контролю та внутрішньго аудиту у виконавчих органах місцевої ради.

А також:

  • зупинились на можливостях, які надає система управління якістю для підвищення ефективності місцевого бюджетного процесу, її корисності для громадян та забезпечення відповідальності місцевих посадових осіб на прикладі положень про підрозділи міськвиконкому м. Вознесенська;
  • навели приклади проекту положення про запровадженя системи внутрішнього контролю у виконавчих органах м. Миколаєва;
  • навели приклад внутрішнього аудиту ефективності витрачання коштів місцевого бюджету, презентували результати громадського аудиту ефективності управління місцевими дорогами м. Миколаєва.

За результатами круглого столу місцеві посадовці висловили готовність продовжити співпрацю з експертами Мережі, зокрема за коуч-супроводом експертів ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини» та ФРММ.

З питань участі представників у виїзних нарадах звертайтесь до 16:00 28 листопада 2019 року за контактами:

  • ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини» (м. Сєверодонецьк) на e-mail: [email protected], тел: (050) 622 33-30.
  • ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» на e-mail: [email protected], тел/факс: (0512) 47-38-79.

Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва», ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини» (м. Сєверодонецьк Луганська область)


Круглий стіл відбувся в рамках проекту «Внутрішній контроль та аудит – як основа підвищення ефективності місцевих бюджетів у 4-х регіонів України», який реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» спільно з ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини» (м. Сєверодонецьк Луганська область)» за підтримки Уряду Великої Британії та в рамках діяльності «Мережі ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії».

Партнери проекту: ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини» (м. Сєверодонецьк Луганська область); ДОГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики»,  ГО «Центр Доброчин»


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

В Чернігові презентували Громадський центр правосуддя

Об’єднання зусиль медиків, соціальних служб і НУО задля телехоспісної допомоги

Про конфлікти в громадах. Навчання на Одещині

Волинські надавачі правової допомоги посилюють спроможність захищати права біженців та шукачів притулку

Правоспроможна громада: забаганка чи необхідність?

Яка система прийому та контролю виконання звернень громадян створюється в Нижньодуванській громаді?