Створено найбільшу електронну базу документального кіно України

Електронний каталог української документалістики продовжує п’ятирічний проєкт команди Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA та Держкіно України. Він покликаний ...

1400x920_2_3
Створено найбільшу електронну базу документального кіно України

Електронний каталог української документалістики продовжує п’ятирічний проєкт команди Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA та Держкіно України. Він покликаний популяризувати українську документалістику у світі та підтримати представників та представниць кіноспільноти в пошуку фінансової допомоги / можливостей копродукції / дистриб’юторів.

Як і в попередні роки, але вже в онлайн-форматі, 6-тий випуск каталогу включає інформацію про документальні фільми та проєкти на стадії виробництва. Віднині електронний каталог буде двомовним — англійською та українською мовами. 

Наразі каталог презентує 60 фільмів та кінопроєктів, понад 120 фахівців і фахівчинь, та понад 60 українських компаній. Деталізована система пошуку дозволяє шукати інформацію про фільм відповідно до року релізу, теми, а також стадії виробництва — чи це завершена стрічка, чи вона перебуває на етапі розробки або продакшену. 

Крім того, у каталозі представлена інформація про компанії й інституції кіноіндустрії, а також профайли кінопрофесіоналів — режисерів/-ок, продюсерів/-ок, операторів/-ок тощо.

>> Індустрії
>> Люди
>> Фільми

Інформація в електронному каталозі збиратиметься й оновлюватиметься впродовж року. Заявки прийматимуться в декілька кіл. Наступні оновлення 6-го випуску каталогу відбуватимуться у 2021 році за таким графіком:

1-е коло: до першого кола оновлень 6-го каталогу увійдуть проєкти, відібрані з-серед заявок, поданих до 1 грудня 2020 року включно. Оновлення будуть опубліковані в лютому 2021-го;

2-е коло: до другого кола оновлень 6-го каталогу увійдуть проєкти, відібрані з-серед заявок, поданих після 1 грудня 2020 року та до 3 березня 2021 року. Оновлення будуть опубліковані в травні 2021-го.

Проєкти, подані після 3 березня й до 2 серпня 2021 року включно розглядатимуться до участі у 7-му випуску каталогу.

 

Якщо у вас виникатимуть питання, звертайтеся на [email protected].

 

Джерело: Docudays UA.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Українська реперка alyona alyona отримала європейську музичну премію

Способи захисту прав на земельні ділянки

Зміни до порядку призначення житлової субсидії у 2021 році

З Україною в серці. Маркіян Паславський

Стартувала робота над проєктом «Скажи «Так!» життю після збройного конфлікту»

Посол Латвії в Україні зустрівся з переселенцями та активістами в Херсоні