Стартував «Тиждень прав людини в сфері бізнесу» з нагоди 10-річчя Керівних принципів ООН з питань бізнесу та прав людини

Запрошуємо до участі у «Тижні прав людини в сфері бізнесу», ініційованому та організованому Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини, спільно з Центром перспективних досліджень і ...

Додано:
Anastasiia Tokunova

ООН
Стартував «Тиждень прав людини в сфері бізнесу» з нагоди 10-річчя Керівних принципів ООН з питань бізнесу та прав людини

З 11 по 18 червня 2021 р. вперше відбудеться «Тиждень прав людини в сфері бізнесу» з нагоди 10-річчя Керівних принципів ООН з питань бізнесу та прав людини.

Ініційований та організований Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини, спільно з Центром перспективних досліджень і співробітництва з прав людини в сфері економіки Державної установи «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова НАН України» і Міжнародною лабораторією з бізнесу і прав людини Національного юридичного університету імені Мудрого.

лого

Його програма включатиме різноманітні форми он-лайн взаємодії з суспільством – публічними службовцями, представниками експертного, наукового та  бізнес середовища, громадських об’єднань, студентства і міжнародних організацій.

Серед іншого, із відео-зверненнями та презентаціями виступатимуть Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова та директор Державної установи «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова НАН України», член Президії НАН України, професор Володимир Устименко. Також, буде  оголошено Всеукраїнський конкурс наукових робіт «Соціально відповідальне ведення бізнесу – складова сталого розвитку», проведено експрес-опитування, навчальний семінар, експертне обговорення та тематичну вікторину.

У центрі уваги – поширення інформації про Керівні принципи ООН з питань бізнесу та прав людини та інші пов’язані з ними міжнародні документи ООН, Ради Європи, Організації економічного співробітництва та розвитку, Європейського Союзу, а також питання їх імплементації в законодавство і практику України шляхом реалізації § 16 «Забезпечення дотримання прав людини в процесі ведення господарської діяльності» Національної стратегії у сфері прав людини, затвердженої Указом Президента України від 24 березня 2021 року № 119/2021.

Щодня впродовж «Тижня прав людини в сфері бізнесу» на відкритих інформаційних ресурсах будуть розміщуватися нові матеріали, які сприятимуть підвищенню обізнаності з тематики, яка безпосередньо стосується реалізації Цілей сталого розвитку України до 2030 року та, зокрема, модернізації суспільних відносин у сфері господарської діяльності.

Інформація щодо перебігу «Тижня» буде доступна на офіційному сайті та сторінках соціальних мереж Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, сайті Державної установи «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова НАН України» та веб-сторінці Центру перспективних досліджень і співробітництва з прав людини в сфері економіки.

З питань, пов’язаних із проведенням «Тижня», звертатися до Оргкомітету:

  • від Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Христич Діана Миколаївна ([email protected]),
  • від Інституту економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова НАН України – Санченко Алевтина Євгенівна, керівниця Центру ([email protected]) та Токунова Анастасія Володимирівна, експертка Центру( [email protected]).


 

Останні публікації цього розділу:

Фінансування доріг у громадах: третій випуск онлайн-платформи для місцевого самоврядування «Територія громади: чесно та експертно»

Онлайн-курс "Ресурсоефективне та чисте виробництво"

Про законопроект «Про особливості стимулювання регіонального розвитку» №5649 від 10.06.2021

З якими порушеннями прав найчастіше стикаються представники ключових груп щодо ВІЛ та ТБ: результати впровадження REAct

Чернігівські поліцейські посилюють спроможність вирішувати безпекові проблеми в громадах

Благодійний забіг DobroRun знову пройде в Україні та світі