Спільні заходи поліції Луганщини та громадськості щодо убезпечення мешканців області від злочинних шахрайських дій

Об’єднати зусилля поліції Луганщини та громадськості задля життя в безпечній громаді — таким є рішення учасників онлайн-конференції «Спільні заходи поліції Луганщини та громадськості щодо убезпечення ...

Додано:
experthrcenter

134220567_1555423138179709_1532440641635578317_n
Спільні заходи поліції Луганщини та громадськості щодо убезпечення мешканців області від злочинних шахрайських дій

Об’єднати зусилля поліції Луганщини та громадськості задля життя в безпечній громаді — таким є рішення учасників онлайн-конференції «Спільні заходи поліції Луганщини та громадськості щодо убезпечення мешканців області від злочинних шахрайських дій».

Якщо у 2000-х основним проявом кіберзлочинності були віруси, передані через комп’ютери користувачів, а у 2010-х активно атакували сервери та програмне забезпечення, то 2020-ті роки будуть справжнім клондайком для хакерів. На тлі карантину кількість пропозицій від шахраїв, які пропонують «кредити» чи «винагороди», а потім — мають доступ до банківських карт громадян — збільшується. І це вже проблема не лише однієї людини.

На онлайн-конференції Юрій Слухаєнко, заступник начальника ГУНП у Луганській області, поінформував про стан роботи поліції з протидії шахрайству у 2020 році та звернувся до громадськості із закликом більш активно брати участь у проведенні роз’яснювальної роботи серед мешканців області, впроваджувати спільні ініціативи та залучати поліцію до відповідних заходів.

Ірина Ломкова, координаторка платформи «Діалог Безпеки» підтримала пропозиції представників поліції щодо розширення взаємодії з громадою задля формування безпекового простору на Луганщині.

140200567_3434621313312824_73135887381449733_n

На фото: координаторка регіональної платформи в Луганській області Ірина Ломкова

Стурбовані ситуацією з кібершахрайством співробітники поліції та партнери регіональної платформи «Діалог безпеки» в Луганській області визначили завдання щодо розповсюдження інформації серед населення про засоби протидії шахрайству з фінансами громадян. У заході взяли участь 15 громадських організацій.

Відеозапис трансляції конференції на Youtube Кризового медіа-центру «Сіверський Донець»:

 

Партнери ініціативи «Діалог безпеки:

Freedom House Ukraine Експертний центр із прав людини Восток SOS Український інститут із прав людини

#діалогбезпеки #регіональніплатформи #правалюдини


 

Останні публікації цього розділу:

Спілка «Громадські ініціативи України» переобрала Правління та голову

У Запоріжжі відкрили Центр допомоги врятованим

"Молода Просвіта Прикарпаття" передала побутову техніку для прихистків, де живуть переселенці

Швидка немедична допомога: мультидисциплінарні мобільні команди від ЮНІСЕФ допомогли вже більш як 80 тисячам українців

З 1 липня забороняється реклама сигарет для нагрівання та їх продаж неповнолітнім. Відсутність такої заборони призвела до збільшення поширеності вживання тютюну

Відкрите звернення українських ОГС до підписантів Великої угоди (Grand Bargain)