Як у Полтаві борються із раком

4 лютого - Всесвітній день боротьби проти раку. Стан справ – катастрофічний! Але чомусь міська рада не повідомляє скільком онкологічним хворим була надана реальна допомога, натомість в ЗМІ все більше ...

Додано:
socium.pl

логотип
Як у Полтаві борються із раком

4 лютого – Всесвітній день боротьби проти раку. Стан справ – катастрофічний! Але чомусь міська рада не повідомляє скільком онкологічним хворим була надана реальна допомога, натомість в ЗМІ все більше оголошень про збір коштів на операції… 

Але це не заважає 17 років отримувати заробітну плятню і розвести бездіяльність керівництву управління охорони здоров’я міськвиконкому та призначити „експертом” з питань паліативної та хоспісної медицини – лікаря-статиста зі спеціальністю стоматолог, який більше 15 років прогулював основне місце роботи в приміщенні міськвиконкому, для „посилення”. Про позитивні тенденції в розвитку й годі сподіватись! 

В обласному департаменті ОДА така сама професура виступає в якості „експерта” з питань паліативної та хоспісної медицини департаменту, яка взагалі немає вищої медичної освіти та ще намагалася отримати за „звитягу” орден святого Пантелеймона, підписавши сама собі подання на нагородження, щоправда нагорода не знайшла героя, повідомив керівник інформаційного проекту: «Привернення уваги громади та влади до розвитку хоспісного руху на Полтавщині» Групи інформаційних проектів Полтавщини – Андрій Олєйніков. 

Хоспісного стаціонару й досі не створено, служба з надання населенню паліативної та хоспісної допомоги на дому теж відсутня, згідно планів та доручень Полтавської облдержадміністрації (на фото), всі чиновники працюють на своїх посадах, більше того, жоден не отримав навіть догани, відсутні напрацювання співпраці з зарубіжними фондами, зазначив Андрій Володимирович.

Відповідальні чиновники управління охорони здоров’я в звітній інформації малюють гарні картини, наче в Полтаві взагалі не існує проблем у онкологічних хворих, що всі всім забезпечені, є паліативні ліжка навіть у лікарнях, доступні для кожного полтавця, вони ходять по семінарах, нарадах з розумним виглядом дискутують на тему: „Регіональний розвиток паліативної та хоспісної медицини”, приймають активну участь в акціях „З капелюхом на вухах”, „Надінь рожеві окуляри, чи накладні вуса”, перерізають червоні стрічки, все завгодно, яби тільки не працювати, не виконувати свої посадові обов’язки, не проявляють жодної конструктивної ініціативи – так і працюють чиновники в Полтаві, „борці” із раком… 

Нагадаємо, В 2017 році, в місті Кременчук було створено хоспісний стаціонар на 25 ліжок та їм не заважало «формування Госпітальних округів» та реформи, на які спираються в своїх відписках керівництво міського управління охорони здоров’я Полтави за пропозицією „експертів”. Ми давно пропонували звільнити весь керівний склад міського управління охорони здоров’я Полтави за багаторічну бездіяльність та некомпетентність в цьому напрямку! 

Матеріал з цієї тематики: Влада Полтави не збирається допомагати онкологічним хворим 

 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

У Харкові облаштують школи в протирадіаційних укриттях

Які проблеми є найгострішими для мешканців звільнених територій? Презентовано результати дослідження

Програма USAID «Мріємо та діємо» організовує навчання для дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах

Понад 75 тисяч звернень. Юристи-волонтери з Кривого Рогу вже рік консультують ЗСУ, їхні родини та ВПО

Greencubator запускає навчання для майбутніх зелених підприємців

30 українських громад створять комунікаційні стратегії