Сімейні лікарі Херсонщини вдосконалюють знання щодо супроводу хворих на туберкульоз

16 листопада 2018 р. в Херсоні відбувся тренінг з сімейними лікарями на тему «Інтеграція груп підтримки пацієнтів в амбулаторну модель надання допомоги щодо прихильності до лікування. Стигма та ...

1542376001381
Сімейні лікарі Херсонщини вдосконалюють знання щодо супроводу хворих на туберкульоз

16 листопада 2018 р. в Херсоні відбувся тренінг з сімейними лікарями на тему «Інтеграція груп підтримки пацієнтів в амбулаторну модель надання допомоги щодо прихильності до лікування. Стигма та дискримінація, що пов’язані з туберкульозом».

Відкрив тренінг та розповів про його цілі та завдання Віталій РУДЕНКО, голова правління БО “Українці проти туберкульозу”.

Виступила із презентацією «Туберкульоз. Знай, стережись, не бійся!» та провела інтерактивну вправу «Правда та міфи про туберкульоз» Галина КОВАЛЬ, головний позаштатний фтизіатр Департаменту охорони здоров’я Херсонської ОДА.

Про стигму та дискримінацію, що пов’язані з туберкульозом, розповіли Віталій РУДЕНКО та Сергій БОРТКЕВИЧ, національний експерт з АКСМ, співголова Коаліції «Зупинимо туберкульоз разом».

Схему ідеальної поведінки «Від кашлю до одужання» учасникам тренінгу презентувала Наталія КОЖАН, кандидат медичних наук, заслужений лікар України.

На завершення семінару Віталій РУДЕНКО та Сергій БОРТКЕВИЧ розповіли присутнім про роль груп підтримки пацієнтів щодо прихильності до лікування в амбулаторній моделі надання допомоги хворим на туберкульоз.

Тренінг організований та проведений БО «Українці проти туберкульозу» та Всеукраїнської асоціацією людей, які перехворіли на туберкульоз «Сильніші за ТБ» в рамках участі в регіональному проекті «Зміцнення систем охорони здоров’я для ефективного контролю за ТБ і МР-ТБ в країнах Східної Європи і Центральної Азії» (проект TB-REP), що спрямований на реформування системи протитуберкульозної допомоги, як частини загальних реформ охорони здоров’я, та надає технічну підтримку протитуберкульозним проектам організацій громадянського суспільства. Реалізується проект за фінансової підтримки Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією і охоплює 11 країн Східної Європи і Центральної Азії.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Представники молодіжних рад України та Польщі представили свою діяльність на підсумковій конференції в Любліні

Вивчаємо Європу разом з дітьми: 5 корисних ресурсів

Професійна аграрна освіта в Україні: як перезавантажити систему на користь ринку?

«Сommunity arts» у дії. Щоденникові записи під час міжнародного навчального візиту до Британії

На Донеччині презентували платформу правових консультацій «WikiLegalAid»

В Татарбунарах тиждень права розпочався з правового брейн-рингу