Сільське населення Званівської, Сіверської та Соледарської ОТГ має змогу отримувати юридичні консультації на базі соціальних та державних установ

В рамках діяльності за проєктом Посилення правової спроможності мешканців Званівської, Сіверської та Соледарської ОТГ, за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру юристами центру ...

Додано:
agencydonetsk08

5
Сільське населення Званівської, Сіверської та Соледарської ОТГ має змогу отримувати юридичні консультації на базі соціальних та державних установ

В рамках діяльності за проєктом Посилення правової спроможності мешканців Званівської, Сіверської та Соледарської ОТГ, за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру юристами центру правової допомоги «Правова Допомога Поруч» щотижня здійснюються виїзні юридичні консультації для місцевих мешканців на базі соціальних та державних установ.

На кінець серпня проведено 12 виїзних прийомів по 4 селам. Під час виїздів мешканці інформуються про дистанційний центр правової допомоги «Правова Допомога Поруч». Персонал місцевих бібліотек та будинків культури, на базі яких розміщуються виїзні консультаційні пункти, в свою чергу рекомендує сільським мешканцям звертатись за первинними консультаціями в дистанційному форматі та/або записатись на час наступного виїзного прийому.

Під час надання юридичних консультацій, клієнти центру отримують первинну правову допомогу, інформацію довідкового характеру, приклади позовних заяв та, у разі необхідності, перенаправляються до провайдерів правової допомоги, зокрема, місцевого Бюро правової допомоги у м. Бахмут, яке надає вторинну правову допомогу та здійснює представництво в суді.

Нагадаємо, що центр правової допомоги «Правова Допомога Поруч» створено на базі Громадської організації “Регіональний центр медіації та вирішення конфліктів” за проєктом Посилення правової спроможності мешканців Званівської, Сіверської та Соледарської ОТГ, за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Основними перевагами сервісу є доступність та безоплатність консультацій для місцевих мешканців цільових громад, а також оперативність, якість надання консультацій та віддалений доступ без прив’язки до місця й часу.

Клієнти, яким потрібна фахова правова допомога можуть зателефонувати за отриманням будь-якої консультації, також буде можливість зв’язатися з фахівцями центру у режимі Skype. Клієнти центру можуть надіслати копії документів просто сфотографувавши їх на смартфон, щоб юрист їх переглянув і надав первинну консультацію. Також є можливість написати у Viber, на електронну пошту або зателефонувати на телефонну гарячу лінію».

Скористатись послугою дуже легко. Під час першого звернення людину записують на консультацію юристу та дізнаються профіль справи, зміст правової проблеми. Потім юрист зв’язується у зручний людині час і надає фахову консультацію. Під час консультації, юрист безпосередньо спілкується з клієнтом по змісту його справи.

Суть роботи дистанційного центру проста – можливість отримати якісну юридичну консультацію віддалено, по телефону, Skype або Viber. Де б не знаходилася людина, скориставшись телефоном або ноутбуком, вона може безкоштовно отримати якісну правову консультацію у юристів.

Контакти для звернень дистанційного центру «Правова допомога поруч»: +380506304111 

Проєкт реалізується за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру. Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Неприпустимість анулювання Фонду безпеки дорожнього руху у Держбюджеті-2022

Ромські малозабезпечені родини за підтримки громади готуються до зимового періоду

Курсанти Академії Державної Пенітенціарної служби відвідали виставку "Кожен має право знати свої права"

25 історій про бюджет «людською мовою»: кращі ідеї «Бюджетів для громадян»-2021

Ромські жінки та дівчата з Одеської області навчаються роботі з комп’ютером

Європейські експерти проаналізували законодавство України у сфері охорони здоров'я