Серія вебінарів для журналістів, які висвітлюють теми, пов’язані з COVID-19

Географія - весь світ.Міжнародний центр для журналістів і Міжнародна мережа журналістів (International Journalists' Network, https://ijnet.org/en) в рамках проекту Глобальний форум з висвітлення ...

коронавірус
Серія вебінарів для журналістів, які висвітлюють теми, пов’язані з COVID-19

Географія – весь світ.

Міжнародний центр для журналістів і Міжнародна мережа журналістів (International Journalists’ Network, https://ijnet.org/en) в рамках проекту Глобальний форум з висвітлення новин, пов’язаних з кризою в галузі охорони здоров’я https://www.facebook.com/groups/147976783096008/, проводять серію відеочатів з експертами для обговорення пандемії COVID-19 (англійською та іспанською мовами).

На ці вебінари запрошуються журналісти, які висвітлюють теми, пов’язані з пандемією нового коронавірусу. Серія вебінарів стартувала 24 березня. Програми присвячені різній інформації, яка допоможе журналістам висвітлювати теми, пов’язані з COVID-19, в своїх країнах. Журналістів запрошують ставити питання під час чатів. Коментарі та відповіді експертів будуть записуватися, і учасники програми зможуть цитувати їх в своїх матеріалах.

Теми вебінарів, які вже пройшли: «Уроки епідемії Ебола – розмова з доктором Самбою Соу», «Як COVID-19 впливає на дітей?» та ін. Архівні версії вебінарів можна переглянути в будь-який час.

Деталіhttps://bit.ly/39My0I9

Джерело: Балтійський Центр Медіа Досконалості (BCME)


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

У Тернополі нагородили переможців конкурсу «Золотий фліпчарт»

Підсумки та висновки медіамоніторингу місцевих виборів 2020

Понад 250 000 людей з ВІЛ проживає в Україні

Підсумки проведення Національного Форуму в рамках Марафону Розвитку Громад

Компенсація витрат волонтерам і угоди з ФОП. Нюанси складання договорів ГО з контрагентами

Перший крок до порозуміння щодо Березанської моделі освіти