Що допомагає жінкам у бізнесі долати «скляну стелю»

17січня 2018р у м. Хоролі Полтавської області стартувала навчальна майстерня #підприємництва #Step by step, І перший семінар – практикум «Розпочни та вдосконалюй свій бізнес» поєднує лекції і ...

Додано:
Nina Kuzmenko

50448787_2015000581886842_6375935751854489600_n
Що допомагає жінкам у бізнесі долати «скляну стелю»
17січня 2018р у м. Хоролі Полтавської області стартувала навчальна майстерня #підприємництва #Step by step, І перший семінар – практикум «Розпочни та вдосконалюй свій бізнес» поєднує лекції і майстер-класи, дискусії, практичні вправи зі складання бізнес-плану, залучення фінансових ресурсів , правові питання. Цей захід став другим в рамках реалізації гендерної ініціативи «Розвиток жіночого підприємництва  в невеликому місті:ідеї та практики». Пілотним містом для впровадження проекту сприяння участі жінок у місцевому економічному розвитку обрано Хорол.

Під час  семінару жінки – підприємниці, безробітні і студентська молодь дізнались про новий вміст планування бізнесу із використанням методології КейсСтаді, ознайомилися із юридичною практикою державного нагляду (контролю) за дотриманням законодавства про працю та зайнятість населення, з ведення кадрового обліку СМП, як працювати так, щоб запобігти штрафних санкцій. Обговорювали набуті знання та виконали вправу на формування навичок з критичного мислення. Ніна Кузьменко директорка РФПП по Полтавській області, координатор проекту поділилась досвідом щодо кращих практик успішних бізнес проектів профінансованих Фондом, управління проектами.

Для цього потрібен навчальний інтенсив, ознайомитися  з практичним застосуванням нових технологій в бізнес, прокачати вміння та набути навички що допомагає жінкам у бізнесі долати «скляну стелю» розвивати та захищати свій бізнес.

   ЗАПРОШУЄМО !                                   

Жінок-підприємниць, власників і керівників малих та середніх підприємств,  усіх хто планує розпочати власну справу, хоче вдосконалювати й розвивати нові методи та   бізнес ідеї.

Семінар відбудеться 23 та 24 січня 2019 року у адміністративному приміщенні Хорольської районної ради вул 1 Травня м.Хорол . Початок реєстрації о 10-й годині.

Бажаючим взяти участь у роботі семінару необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням.

Участь у семінарі безкоштовна!

Харчування учасників  забезпечується організаторами.

Усі деталі та програму семінару отримають зареєстровані учасники.

Довідки за  тел. (380-532) 60-30-77.

Більше інформації: на сторінці РФПП у Полтавській області Facebook: https://www.facebook.com/poltava.rfpp

Організовує семінари Регіональний фонд підтримки підприємництва по  Полтавській області як об’єкт інфраструктури розвитку мікро-, малих та середніх підприємств (МСП) в рамках спільного проекту #Асоціації міст України , Федерації канадських муніципалітетів (ФКМ) Партнерство для розвитку міст» (#ПРОМІС), #Хорольської міської ради, Хорольської районної ради.

Публікацію підготовлено в рамках реалізації гендерної ініціативи «Розвиток жіночого підприємництва  в невеликому місті: ідеї та практики». Реалізація ініціативи стала можлива за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади, яке підтримала спільну діяльність Асоціації міст України (АМУ) та проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), який в Україні впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ). Зміст публікації є виключно думкою авторів та не обов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті www.pleddg.org.ua.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Команда Let`s do it Ukraine відвідала Південь в рамках проєкту з подолання наслідків повені

Гуманітарні місії на Півдні тривають: волонтери додатково роздадуть 1000 обідів “Добра кухня”

Тютюнові акцизи рятують життя — податкові преференції неприпустимі

Вишнівецька громада на Тернопільщині отримала цифровий рентген-комплекс від Програми USAID DOBRE

У Києві презентовано напрацювання проекту із залучення жителів до процесів відновлення в громадах

Громади звертаються до держави з закликом переглянути механізм фінансування соціальних послуг для дітей та сімей