Розпочинається проєкт щодо подолання негативних наслідків кризи в Білорусі та Україні

Центр гуманістичних технологій АХАЛАР представляє проєкт «Подолання  негативних наслідків кризи в Білорусі та Україні через навчання активних громадян прийомам психологічного балансу та ...

Додано:
Center Ahalar

04f5aa42b9454e3d
Розпочинається проєкт щодо подолання негативних наслідків кризи в Білорусі та Україні

Центр гуманістичних технологій АХАЛАР представляє проєкт «Подолання  негативних наслідків кризи в Білорусі та Україні через навчання активних громадян прийомам психологічного балансу та самопідтримки», який реалізується за підтримки Фонду Домів прав людини (House to House). Партнери проекту: Грузинський Центр психо-соціальної та медичної реабілітації потерпілих від катувань (GEORGIAN CENTER FOR PSYCHO-SOCIAL AND MEDICAL REHABILITATION OF TORTURE VICTIMS) та Освітній Дім Прав Людини в Чернігові.

Реалізація проєкту відбуватиметься у трьох напрямках: 

  1. Проведення групових онлайн медитацій

У програмі медитацій зможуть прийняти участь усі бажаючі активні громадяни. Основна мета занять – покращити навички учасників піклування про себе, навчити заспокоюватись, знаходити емоційну рівновагу у скрутних та кризових ситуаціях, знаходити ресурс для роботи та повсякденних справ. 

Блок медитацій буде проводитись 2 місяці. За цей час учасники матимуть змогу засвоїти практику медитації та зробити її звичною частиною повсякденного життя.

Тренери та ведучі: Юрій Трохименко (вечірні медитації), Вікторія Солоніцина (ранкові медитації).

  1. Онлайн консультації для учасників проєкту, що потребують допомоги у пошуку виходу зі складної психологічної життєвої ситуації. 

Зустрічі проводитимуться індивідуально, у платформі ZOOM або Skype. Запланована тривалість – одна година. Вся інформація, отримана від учасників є конфіденційною.

Консультаційний блок включає:

40 коучингових сесій – проводять коучі Центру АХАЛАР – Вікторія Солоніцина та Юрій Трохименко.

40 годин психотерапії – проводять психотерапевти Грузинського Центру психо-соціальної та медичної реабілітації потерпілих від катувань .

  1. Розробка та друк листівок та календарів із нагадуваннями про щоденні практики самодопомоги та підтримки. Календарі міститимуть корисні поради з практик mindfulness, що стануть доповненням до занять з медитації та допоможуть триматись в емоційному балансі протягом дня.

 

Організатор заходів – Центр АХАЛАР, [email protected], тел.: 0462 934444

Стежте за нашими наступними релізами – повідомимо інформацію про відбір учасників та подробиці проведення програми. Наша сторінка у мережі facebook: https://www.facebook.com/CenterAhalar/


   

Останні публікації цього розділу:

1 піксель – 1 долар. В Україні створили сайт з інтерактивною мапою для збору коштів на відбудову шкіл

Організація «Право» трансформує гуманітарний хаб у центр громадської активності у Хмільнику

Асоціація “Доступне житло для ВПО” запрошує до вступу ГО та локальних партнерів

Інформаційна онлайн-сесія про стратегії успішної участі у конкурсі «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада»

Студенти трьох областей опановували підприємницькі навички у Львові

4 березня – Всесвітній день проти сексуальної експлуатації