Розпочала роботу соціальна краудфандингова ресурсна платформа «SIPstarter: Social Investment Projects»

Громадська спілка «Рада Соціального Інвестування» (далі - Рада) інформує про старт роботи Соціальної Краудфандингової Ресурсної Платформи «SIPstarter: Social Investment Projects» (sip-starter.com) ...

Додано:
Strategyod

Презентация PowerPoint
Розпочала роботу соціальна краудфандингова ресурсна платформа «SIPstarter: Social Investment Projects»

Громадська спілка «Рада Соціального Інвестування» (далі – Рада) інформує про старт роботи Соціальної Краудфандингової Ресурсної Платформи «SIPstarter: Social Investment Projects» (sip-starter.com) (далі – Платформа), розробником якої є Міжнародна Асоціація «Євростратегія».

Платформа є інноваційним майданчиком для розміщення і просування соціальних проєктів в мережі інтернет та «оффлайн» в форматі фандрейзингових кампаній. Вона створена для залучення та адміністрування ресурсів міжнародних фондів, донорських організацій, бізнесу, українських та іноземних фізичних осіб (меценатів, благодійників, філантропів) для реалізації масштабних соціальних проєктів в Україні.

Рада забезпечує відкриту звітність, прозорість збору, використання коштів та технічну підтримку Платформи. Адміністратор Платформи – Громадська спілка «Рада Соціального Інвестування», створена на партнерській некомерційній основі.

В поточній ситуації, ми запустили SIPstarter, як антикризовий інструмент в подоланні соціально-економічних, гуманітарних та інших негативних наслідків спалаху коронавірусу “COVID-19″ в Україні, через фінансування соціальних проєктів муніципалітетів, громадських об`єднань, ініціативних груп та через залучення необхідних ресурсів в об’єднані територіальні громади.

Працюючи з муніципалітетами з усієї країни, ми збираємо перелік актуальних потреб в ресурсах. Для того, щоб відреагувати на актуальні виклики, ми запустили акцію “Я рятую Україну разом з sip-starter.com (#ЯРятуюУкраїну). 

Переходьте до реєстрації на сайті та долучайтесь до активної роботи Платформи, щоб з впевненістю сказати «Я рятую Україну!»

Об’єднаємо наші зусилля та продемонструємо громадську єдність у вирішенні соціальних та гуманітарних проблем!

Ми чекаємо всю країну на https://sip-starter.com. Долучайтесь!


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

"Громадяни мають вміти надавати першу домедичну допомогу" – медичні активісти

Допомагати тим, хто нас захищає. Інклюзивний соціальний бізнес для воїнів АТО та внутрішньо переміщених осіб

«Батьки повертаються з війни»: видано друком книжку про сімейне відновлення

В Нижньодуванській ОТГ Луганської області активно створюють антикорупційне середовище

Обговорення змін до Національної стратегії у сфері прав людини

У Вінниці визначили найкращих та найгірших депутатів міської ради за підсумками 2019 року