Проведено супервізії для учасників проєкту «Рука допомоги Україні: програма психологічної підтримки»

05-07 травня 2021 року психологи БФ «Надія по всьому світові» провели супервізійні зустрічі офлайн з учасниками проєкту «Рука допомоги Україні: програма психологічної підтримки», які проводять ...

Додано:
hopewwukraine

07.05.2021-offline-supervision-kramatorsk1
Проведено супервізії для учасників проєкту «Рука допомоги Україні: програма психологічної підтримки»

05-07 травня 2021 року психологи БФ «Надія по всьому світові» провели супервізійні зустрічі офлайн з учасниками проєкту «Рука допомоги Україні: програма психологічної підтримки», які проводять терапевтичні заняття за програмою «Діти і війна» для дітей у Донецькій та Луганській областях.

05.05.2021-offline-supervision-zolote 06.05.2021-offline-supervision-kostiantynivka2

В рамках проєкту протягом травня-вересня 2021 року заплановано провести 7 супервізій для кожної групи учасників (психологів, педагогів, волонтерів). Перші супервізії будуть проведені офлайн, решту – команди зустрічатимуться і працюватимуть онлайн. Під час цих зустрічей учасники отримують методологічну і емоційну підтримку, обговорюють результати проведених терапевтичних занять, обмінюються досвідом.

06.05.2021-offline-supervision-kostiantynivka 07.05.2021-offline-supervision-cherkaske

05 травня супервізію провели для групи в м. Золоте Луганською області, для учасників тренінгу в Лисичанську. 06 травня психологи працювали з групою в Костянтинівці Донецької області, яка пройшла навчання у Слов’янську, а 07 травня відбулася зустріч у м. Черкаське та Краматорську Донецької області з учасниками тренінгу в Краматорську.

 07.05.2021-offline-supervision-cherkaske 07.05.2021-offline-supervision-kramatorsk1

Метою проєкту «Рука допомоги Україні: програма психологічної підтримки» є сприяння покращенню ментального здоров’я та якості реабілітаційних послуг, які надаються у Донецькій та Луганській областях дітям, травмованим війною, шляхом знайомства та навчання програми психологічної підтримки для психологів, соціальних працівників, педагогів та волонтерів. Ми прагнемо посилити компетенції спеціалістів у сфері ментального здоров’я та надання реабілітаційних послуги дітям, а також підвищити рівень доступу до можливостей розвитку у цій сфері для спеціалістів в Донецькій та Луганській областях. Проєкт фінансується в рамках Програми розвитку співпраці та сприяння демократії Міністерства закордонних справ Литовської Республіки.

***

Проєкт є продовженням попередніх ініціатив БФ «Надія по всьому світові», які включали реалізацію проєкту «Рука допомоги Україні» проведення тренінгів «Діти і війна. Навчання технік зцілення» та надання супервізії для фахівців, які працюють з внутрішньо переселеними особами з Криму, Донецької та Луганської областей, проведення терапевтичних занять для дітей, травмованих війною. Протягом 2016-2018 років ми провели навчання за методикою «Діти і війна» у 24 областях України; у 2019-2020 роках сфокусували свої зусилля і працювали з тими, хто проживає і працює у «червоній» зоні воєнних дій у Донецькій та Луганській областях.

Серед інших донорів проєкту «Рука допомоги Україні» у 2016-2020 роках – благодійні організації HOPE worldwide (США), HOPE worldwide Canada (Канада), Ukrainian Credit Union (Канада), HOPE worldwide Switzerland (Швейцарія). Постійний партнер проєкту – Український інститут когнітивно-поведінкової терапії (УІКПТ, Львів).


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Участь у Women's Pitch Day допомогла знайти «ангельські» інвестиції для реалізації ідеї

Усвідомлений вибір професії в ІТ: новий відеокурс “IT WAKE UP” для допомоги школярам і студентам

Енергетики навчалися впроваджувати гендерні принципи

Фінал конкурсу серед жінок-підприємниць Women's Pitch Day: хто отримав грант

Інформаційна відкритість Статутів та Положень про громадську участь у селищних громадах Харківського регіону

НАТО радіомарафон 2021 – програма п’ята: Канада