ПРООН в Україні продовжує приймати пропозиції на проведення оцінки потенціалу держпідприємства «Медичні закупівлі України»

У серпні 2017 року Кабінет Міністрів України затвердив офіційну Концепцію реформування державних закупівель у галузі охорони здоров’я, що передбачає створення незалежного державного підприємства ...

Додано:
A Sydorenko

папери документи бухгалтерія
ПРООН в Україні продовжує приймати пропозиції на проведення оцінки потенціалу держпідприємства «Медичні закупівлі України»

У серпні 2017 року Кабінет Міністрів України затвердив офіційну Концепцію реформування державних закупівель у галузі охорони здоров’я, що передбачає створення незалежного державного підприємства «Медичні закупівлі України» (МЗУ).

Щойно визначена установа Міністерства охорони здоров’я досягне необхідного потенціалу для керування повноцінно функціонуючою національною системою закупівель медичних препаратів, зокрема ефективного та підзвітного управління ланцюгами поставок, належним чином навчить персонал і встановить ефективні процеси адміністрування, які відповідають міжнародним стандартам, щоб гарантувати, що потреби в охороні здоров’я всіх українців відповідають принципам чесності, прозорості та підзвітності, ПРООН поступово передаватиме МЗУ контроль над закупівлями лікарських засобів і медичних виробів. Очікується, що це станеться до кінця 2020 року.

Відповідно до цього, ПРООН України шукає досвідчену організацію/компанію, яка б провела оцінку потенціалу МЗУ для прискорення процесу передачі та забезпечення доказового підходу до нарощування потенціалу та передачі знань.

Зокрема, в оцінці потенціалу слід проаналізувати:

1. Лідерство та політичний ландшафт медичних закупівель, які можуть вплинути на процес поступової передачі діяльності із медичних закупівель до МЗУ
2. Знання персоналу МЗУ

Заявки мають бути подані до 23:59 (за київським часом)

понеділок, 30 вересня 2019 на електронну адресу:

Програма розвитку ООН в Україні

[email protected]

Більш детально за посиланням.

Також запрошуємо Вас взяти участь у Конференції перед наданням пропозицій, яка триватиме

Контактна особа: Відділ закупівель, [email protected].


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

На скільки зростуть надходження від податків на тютюн у наступному році?

Сміття - це ресурс. Українські школи запроваджують систему сортування ТБО

Представниця Громадського центру правосуддя стала волонтеркою органів пробації

Проект WikiInvestigation став фіналістом Innovation in Politics Awards 2020

18% українських журналістів змушують писати джинсу – дослідження ІМІ

Особливості передвиборної агітації в інтернеті