Проекти з 17 країн змагаються у конкурсі ідей соціального підприємництва. Підтримайте учасників з України!

4 вересня стартував найбільший в Європі конкурс ідей соціального Social Impact Award. За 3 головних призи в 40 000 грн. і квиток на міжнародний SIA Summit у Києві змагатимуться проекти з 17 країн. ...

Додано:
socacademy

1-2
Проекти з 17 країн змагаються у конкурсі ідей соціального підприємництва. Підтримайте учасників з України!

4 вересня стартував найбільший в Європі конкурс ідей соціального Social Impact Award. За 3 головних призи в 40 000 грн. і квиток на міжнародний SIA Summit у Києві змагатимуться проекти з 17 країн. Серед них них 4 соціальних стартапи з України.

Майстерня апсайклінгу UpLab —простір у якому створюється одяг, аксесуари та предмети інтер’єру із застосуванням принципів апсайклінгу (використання у виробництві старих речей). У своїй роботі майстерня використовує залишки та відходи текстильного виробництва і вживаний папір, які мали б опинитися на смітнику. Крім цього UpLab є соціальним підприємництвом. Купуючи продукцію майстерні, ви інвестуєте в екологічні проекти та турбуєтесь про навколишнє середовище. Адже частина прибутку буде спрямована на закупівлю садженців для парків та скверів.

Місія проекту HappyEcoWood — працевлаштувати людей, раніше залежних від алкоголю та наркотиків. Його засновники виробляють дитячі майданчики з екологічно чистих мтаеріалів. Засновники планують передавати частину виготовлених майданчиків малозабезпеченим багатодітним сім’ям.

Деталька – соціальний проект, спрямований на працевлаштування людей з особливими потребами, який керується ідеєю: “Не існує несправних деталей”. Його засновники планують виготовляти та продавати робоконструктори для дітей, зроблені на 3D-принтері.

БаБулочка — пекарня, в якій будуть працювати люди похилого віку, використовуючи рецепти, які передавали крізь покоління. Так вони зможуть заробити собі на життя та будуть приносити людям радість від домашньої випічки, яку вони пам’ятають з дитинства.

Подивитись відео про проекти та проголосувати за найкращу ідею можна на офіційному сайті SIA:
https://ukraine.socialimpactaward.net


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

В Чернігові презентували Громадський центр правосуддя

Об’єднання зусиль медиків, соціальних служб і НУО задля телехоспісної допомоги

Про конфлікти в громадах. Навчання на Одещині

Волинські надавачі правової допомоги посилюють спроможність захищати права біженців та шукачів притулку

Правоспроможна громада: забаганка чи необхідність?

Яка система прийому та контролю виконання звернень громадян створюється в Нижньодуванській громаді?