Pro Bono Club Ukraine запускає марафон pro bono підтримки з фінансів для громсектору та соцпідприємств

З 27-го липня по 7-ме серпня Pro Bono Club Ukraine запускає марафон pro bono підтримки з фінансів для громадського сектору та соціальних підприємств. Протягом 2-х тижнів разом з партнерами з бізнесу ...

Додано:
Anastasiya Golub

Pro Bono Club Ukraine
Pro Bono Club Ukraine запускає марафон pro bono підтримки з фінансів для громсектору та соцпідприємств

З 27-го липня по 7-ме серпня Pro Bono Club Ukraine запускає марафон pro bono підтримки з фінансів для громадського сектору та соціальних підприємств. 

Протягом 2-х тижнів разом з партнерами з бізнесу будемо проводити безкоштовні консультації, вебінари, а також публікувати поради від експертів.  Ми прагнемо допомогти громадським організаціям та соціальним підприємствам бути більш фінансово стійкими та готовими до викликів кризи

В рамках марафону ви можете отримати індивідуальну консультацію для своєї неприбуткової організації чи соціального підприємства від фахівців з бізнесу. Наші партнери готові проконсультувати вас з питань фандрайзингу, правових аспектів фінансової діяльності, облікової політики, фінансової грамотності та податкової оптимізації. Для того, щоб отримати консультацію, подавайте заявку на сайті.

Також 4-5 серпня ми проведемо навчальні вебінари. Тетяна Грязнова, директорка з економіки та фінансів в YASNO, розповість про бюджетування в умовах постійних змін. А Світлана Колодій, програмна координарка у Global Office, поділиться досвідом щодо краудфандингу. Долучитись до вебінарів можна за посиланням.

Також протягом 2-х тижнів у нашому блозі та на сторінці фейсбук будемо публікувати поради щодо фінансових питань від наших партнерів. 

Про всі актуальні можливості читайте на сторінці марафону.

До наших активностей вже долучились компанії Glagos, Rotary Club Kyiv International, Кернел, ДТЕК, Хенкель Україна, а також незалежні фахівці у сфері економіки, фандрайзингу та краудфандингу.  

Разом ми прагнемо допомогти громадським організаціям та соціальним підприємствам покращити свою фінансову стійкість та бути готовими до викликів кризи. Всі активності марафону проводяться безкоштовно в рамках культури pro bono (інтелектуальне волонтерство, безоплатна професійна і експертна професійна допомога для суспільного блага). 

Довідково:

Pro Bono Club Ukraine (PBCU) – це платформа змістовних партнерств бізнесу з громадським сектором. Ми поєднуємо експертність бізнесу з потребами громадського сектору задля якісних соціальних змін. Розвиваємо культуру pro bono в Україні.


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Всеукраїнський фестиваль соціальної реклами об'єднує наймолодших

Виборчий кодекс у смартфоні. ОПОРА розробила мобільний додаток «Вибори 2020»

ENGin допомагає молоді покращувати розмовну англійську

Стартував курс "Грантовий менеджмент від УКФ"

Презентували мобільний додаток #PrisonersVoice

На Контрактовій площі в Києві відкрилася виставка про репресованих археологів