Представник Генерального консульства Німеччини в Україні відкриє виставку фоторобіт торецької молоді

У рамках святкування дня Прапора 23 серпня 2019 року у Центральному парку Торецька будуть виставлені фотороботи юнаків і дівчат.  Фотомайстерня проходила з 19 по 23 серпня у вільному просторі «MEM ...

Додано:
NewDruzhkivka

photo5402401369366834302
Представник Генерального консульства Німеччини в Україні відкриє виставку фоторобіт торецької молоді

У рамках святкування дня Прапора 23 серпня 2019 року у Центральному парку Торецька будуть виставлені фотороботи юнаків і дівчат.  Фотомайстерня проходила з 19 по 23 серпня у вільному просторі «MEM Idea Hub».  На відкритті виставки з вітальним словом виступить представник Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччина у Дніпрі пан Петер Шмаль.

Одинадцять фотоесе на тему «Вулиця, на якій я живу» створені під кураторством київського фото-документаліста Сергія Коровайного і в рамках проекту «MediaLab Donbass» німецької організації Європейська Медіа Ініціатива.

«Хлопці і дівчата Торецька створили глибокі і людяні історії свого безпосереднього оточення, які будуть цікаві жителям міста» – говорить Олена Жерздева, керівниця проекту МедіаЛаб Донбас.

photo5402401369366834301

«Для багатьох студентів така ініціатива – це доступ у новий світ, світ фотографії, сторітейлінга і журналістики. Наша Фотомайстерня знаходиться на перетині цих дисциплін. Це можливість подумати, що цікаве є у місті, особливо на вулиці, на якій живуть учасники. І,  можливо, переоцінити своє навколишнє середовище. Ну і звичайно ж це спілкування» – говорить Сергій Коровайний, фото-документаліст та тренер Майстерні.

IMG_8096

Фотомайстерні з виставками випускників вже відбулися у Слов’янську та Дружківці.  Наступна фотомайстерня відкриється 26 серпня в Авдіївці.

photo5402401369366834304

Проект проходить у співпраці з громадською організацією «Нова Дружківка» і платформою ініціатив «Теплиця».

Фотомайстерні проводяться за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини – в рамках програми по розширенню співпраці з громадськими організаціями країн Східного партнерства.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Як мають бути побудовані процеси управління персоналом

Гурт "YUKO": через пісні ми показуємо, що про домашнє насилля варто говорити

Фото для виставки "Освіта дорослих у переломні часи: німецько-український досвід"

Координаційний офіс безпеки в м. Татарбунари посилює співпрацю з поліцією

4 райони замість 13: експерти презентували новий варіант районного поділу Закарпатської області

100 років Українській Революції. Як відзначаємо? Волинь.