Правові консультації для ВПО з інвалідністю Хмельниччини

За ініціативи громадської організації  «Центр розвитку місцевих громад» у Хмельницькій області надаються правові консультації для ВПО з інвалідністю. Діяльність проводиться у рамках проекту ...

Додано:
developmentcenter

ЦРМГ_2
Правові консультації для ВПО з інвалідністю Хмельниччини

За ініціативи громадської організації  «Центр розвитку місцевих громад» у Хмельницькій області надаються правові консультації для ВПО з інвалідністю. Діяльність проводиться у рамках проекту “Громадська ініціатива з соціально психологічної та правової допомоги для ВПО з інвалідністю в громадах Хмельницької області”.

Правові консультації для ВПО з інвалідністю надаються таким чином: 

  • на базі приймальні організації в м. Хмельницкий за попереднім записом.
  • виїзні консультації до м. Деражня, м. Кам’янець-Подільський, м. Летичів, м. Нетішин, м. Шепетівка Хмельницької області за попереднім записом. 

До фахівців нашої організації можна звернутись стосовно питання відновлення документів, оформлення соціальних виплат, відшкодування за зруйноване житло, оформлення в місцеві заклади дітей в нових громадах, питання кредитних канікул під час воєнного стану, державної реєстрації актів цивільного стану в умовах воєнного стану (реєстрація народження, смерті, одруження, розірвання шлюбу), робота органів державної влади та судової системи України в умовах воєнного стану, отримання статусу внутрішньо-переміщеної особи, отримання інформації про  порядок отримання допомоги у рамках Програми “єПідтримка”, прийняття спадщини під час воєнного стану та інше. 

Для запису на придичну консульнацію телефонуйте за номером: 0736713294. Також за отриманням інформації можна звернутися на електронну пошту або на сторінці організації у Facebook:

[email protected]

https://www.facebook.com/crmg.donbas/

Публікація підготовлена за фінансової підтримки Чорноморського Фонду регіонального співробітництва – проєкту Німецького фонду Маршалла. Її зміст є виключною відповідальністю громадської організації “Центр розвитку місцевих громад і не обов’язково відображає позицію Чорноморського Фонду регіонального співробітництва – проєкту Німецького фонду Маршалла.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Необхідно терміново внести зміни до Держбюджету щодо розподілення наявних 8,5 млрд грн для покриття дефіциту освітньої субвенції

БФ “Надія по всьому світові” відзвітував за рік роботи

У Рівному навчали створювати якісні аналітичні тексти

365+ днів волонтерської діяльності Ротарі Клубу «Київ-Столиця»

Події для дітей та гуманітарна допомога на Харківщині

Новояричівська громада розпочала роботу над Стратегією розвитку