Пошук ЗМІ Харківської області для співпраці у проєкті щодо висвітлення теми домашнього насильства

ГО “Ти потрібен Україні”, із 01.07.21 по 31.03.22 року реалізує проєкт “Everyone has to be protected” за сприянням Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Проєкт направлений на досягнення ...

Додано:
Liliia Virovkina

UKRAINE NEEDS YOU(2)
Пошук ЗМІ Харківської області для співпраці у проєкті щодо висвітлення теми домашнього насильства

ГО “Ти потрібен Україні”, із 01.07.21 по 31.03.22 року реалізує проєкт “Everyone has to be protected” за сприянням Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Проєкт направлений на досягнення більш якісного висвітлення теми домашнього насилля в ЗМІ та соціальних мережах.

Організаторами планується сформувати об’єктивне розуміння даної проблеми: воно стосується не тільки жінок, приблизно 13% запитів про насилля відносно них надходять від чоловіків та осіб, які не ототожнюють себе із цим полом, але за документами є особами чоловічої статті (ЛГБТІ). Вони ставлять за ціль сприяти виділенню окремих приміщень для осіб чоловічої статі в притулках для тимчасового перебування постраждалих від домашнього насильства. І спробують впровадити такі зміни починаючи із Харківської області.

У рамках проєкту з метою висвітлення даної проблематики будуть написані та опубліковані статті, розроблений аналітичний матеріал, відзняті відео сюжети тощо. 

Розшукуються ЗМІ м. Харкова та області для розміщення підготовлених статей в рамках даного проєкту. Можливо також створення матеріалів журналістами видань у ході проєкту. 

У разі зацікавленості писати на [email protected].


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

На екваторі нової влади: експертна оцінки

Сільські мешканці ОТГ Луганської області можуть отримати безоплатну правову допомогу

В Україні запущена інформаційна платформа з фандрейзингу та грантрайтингу

Сільське населення Званівської, Сіверської та Соледарської ОТГ має змогу отримувати юридичні консультації на базі соціальних та державних установ

План дій від учасників Освітнього фесту прав людини до влади України стосовно політичних переслідувань у Білорусі

Опубліковано новий звіт Freedom House «Свобода в мережі 2021»