Пошук ЗМІ Харківської області для співпраці у проєкті щодо висвітлення теми домашнього насильства

ГО “Ти потрібен Україні”, із 01.07.21 по 31.03.22 року реалізує проєкт “Everyone has to be protected” за сприянням Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Проєкт направлений на досягнення ...

Додано:
Liliia Virovkina

UKRAINE NEEDS YOU(2)
Пошук ЗМІ Харківської області для співпраці у проєкті щодо висвітлення теми домашнього насильства

ГО “Ти потрібен Україні”, із 01.07.21 по 31.03.22 року реалізує проєкт “Everyone has to be protected” за сприянням Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Проєкт направлений на досягнення більш якісного висвітлення теми домашнього насилля в ЗМІ та соціальних мережах.

Організаторами планується сформувати об’єктивне розуміння даної проблеми: воно стосується не тільки жінок, приблизно 13% запитів про насилля відносно них надходять від чоловіків та осіб, які не ототожнюють себе із цим полом, але за документами є особами чоловічої статті (ЛГБТІ). Вони ставлять за ціль сприяти виділенню окремих приміщень для осіб чоловічої статі в притулках для тимчасового перебування постраждалих від домашнього насильства. І спробують впровадити такі зміни починаючи із Харківської області.

У рамках проєкту з метою висвітлення даної проблематики будуть написані та опубліковані статті, розроблений аналітичний матеріал, відзняті відео сюжети тощо. 

Розшукуються ЗМІ м. Харкова та області для розміщення підготовлених статей в рамках даного проєкту. Можливо також створення матеріалів журналістами видань у ході проєкту. 

У разі зацікавленості писати на [email protected].


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Дискусія на тему «Економіка війни: виклики та можливості» відбулася у Медіацентрі Україна

Ключові проблеми в захисті прав постраждалих від війни – рішення від правозахисників

Безкоштовні вебінари про підготовку до пошуку роботи, особливості працевлаштування та старт кар’єри для молоді

У Мирнограді триває проєкт «Волонтерство під час війни»

У с. Ружичанці відбулася зустріч з картографування потреб ВПО

#СтійкістьДляГромад та #НенасильницькийОпір через координацію громадських спільнот та ініціатив