Полтавська ОДА в напрямку збереження культурної спадщини та пам’яті Т.Г.Шевченка підкреслила свою багаторічну некомпетентність

Полтавська ОДА зробила вигляд, що дбає про всі об’єкти культурної спадщини в області, але тільки зробила вигляд.Непрофесіоналізм та некомпетентність, багаторічна бездіяльність відповідальних ...

Додано:
socium.pl

рудка 6
Полтавська ОДА в напрямку збереження культурної спадщини та пам’яті Т.Г.Шевченка підкреслила свою багаторічну некомпетентність

Полтавська ОДА зробила вигляд, що дбає про всі об’єкти культурної спадщини в області, але тільки зробила вигляд.

Непрофесіоналізм та некомпетентність, багаторічна бездіяльність відповідальних посадових осіб на чолі з профільним заступником голови Полтавської ОДА просто вражає. Вони не підозрювали за багато років в якому жахливому стані знаходиться пам’ятка історії, архітектури національного значення та садово-паркової культури кінця XVIII — початкуXIX століть – садиба Закревських, повідомив керівник інформаційного проекту „Управління якістю в суспільному середовищі” Андрій Олєйніков.

На складання облікової документації на об’єкти культурної спадщини, їх 18 виділено 700 тис. грн.. Даний облік передбачає виконання робіт з його комплексного дослідження, фото фіксації, визначення антропологічної, археологічної, естетичної, етнографічної, історичної, мистецької, наукової чи художньої цінності, встановлення предмету охорони. 

Тобто 5 років безвідповідальне і некомпетенте керівництво ОДА нічого не знало, чи не підозрювало в якому жахливому стані, напівзруйнованому  знаходяться ці 18 об’єктів, в т.ч.. – пам’ятка архітектури національного значення історії та садово-паркової культури кінця XVIII — початкуXIX століть – садиба Закревських, на території Березоворудського аграрного технікуму, де багато разів відпочивав Т.Г.Шевченко.

Да цеж нонсенс просто, навіщо ви напрашувались на такі посади, як не знаєте коло своїх завдань, не маєте освіти з управління, досвіду, професіоналізму, бажання працювати якісно, а не ковирятися в носі роками, жуючи соплі, намагаючись всяляко утриматись біля корита. Щойно проснулись вони, довго ж ви спали!

Навіть в вікіпедії зазначено, що в даний час Садиба Закревських знаходиться в занедбаному стані, але незважаючи на це, продовжує зберігати всі ознаки споруди зведеної в класичному стилі. Це знає вся Україна, але не підозрють ті, хто саме і відповідає за ці питання, багато років отримує зарабітню платню, і своєю ганебною працею осоромив Полтавщину на всю Україну, адже пам’ять про великого Кобзаря – це нагорода всьому українському народові!

Може час вам за таку напружену працю по зірці Героя дати, а профільному заступнику дві Зірки відразу, одночасно з присвоєнням почесного звання „Заслужений працівник культури України”, чи „Заслужений державний службовець”.  Пишіть заяви на звільнення, все-рівно виженуть незабаром!

Таке нехтування пам’яті великого Кобзаря, відомого всьому світу та шанованого українським народом – це сором на всю Україну, тож є доречним:

  • звернути на цю проблему увагу Міністрерства культури України разом з Адміністрацією Президента України та вжити негайних заходів щодо звільнення відповідальних за напрямок культури чиновників від Полтавської обласної державної адміністрації;
  • наполегливо рекомендувати виконувачам їхніх обов’язків вжити дієвих заходів щодо реконструкції Садиби, піраміди Закревських й залишків дуба Кобзаря, якщо від нього звичайно щось залишилось;
  • поставити це питання на контроль, в разі якщо новий куратор по культурі буде тягнути із вирішенням зазначеного питання.

Область має гроші, завдяки децентрацізації гроші мають і місцеві громади, спільними зусиллями дане питання можно було вирішити дуже швидко, керувати нікому на професійному рівні, тому і питання не вирішується роками, тож сподіваємось, що влада вирішить вкрай болюче для області питання, зазначив Андрій Володимирович.

Враховуючи викладене, в рамках інформаційного проекту „Управління якістю в суспільному середовищі”, ми будемо надалі пропонувати керівництву країни звільнити безвідповідальне керівництво Полтавської ОДА, відповідальне за напрямок культури та нагадаємо відразу його наступнику про вищезазначені проблемні питання.

За 5 років можна було реставрувати більшу половину з 18-и об’єктів.

 дудка рудка

рудка 1 рудка 2

 

Попередній матеріал з цієї тематики: Як на Полтавщині “дбають” про пам’ять Тараса Григоровича Шевченка.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Мережа правового розвитку — 2024: інновації інструментів доступу до правосуддя та відповідальне членство

Skills4Recovery та JA Ukraine провели ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024 у Хмельницькому

Український молодіжний фонд уклав Меморандум з ЮНІСЕФ

Покращення відчуття безпеки в громадах або Нові змісти «Правоспроможної громади»

У Києві презентували робочу групу, яка опікуватиметься цивільними заручниками, затриманими росією

Опитування щодо потреб та викликів серед ініціатив/організацій, що надають психологічну та юридичну допомогу