Полтавська облдержадміністрація не бажає підтримувати створення відділення паліативної допомоги в Полтаві

Полтавська обласна благодійна організація «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги» продовжує активно перейматися питаннями розвитку паліативної та хоспісної допомоги в місті, і нестворення ...

Додано:
socium.pl

b2952
Полтавська облдержадміністрація не бажає підтримувати створення відділення паліативної допомоги в Полтаві

Полтавська обласна благодійна організація «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги» продовжує активно перейматися питаннями розвитку паліативної та хоспісної допомоги в місті, і нестворення місцевими органами влади хоспісного стаціонару, відділення паліативної допомоги, мала кількість паліативних ліжок в лікарнях міста Полтави,  відсутність служби з надання населенню допомоги «Хоспіс вдома»,  та доступ до знеболення дуже хвилюють асоціацію та громадян, які потребують такої допомоги.

Перший заступник директора Полтавської обласної благодійної організації«Асоціація паліативної та хоспісної допомоги», магістр з менеджменту та управління проектами Андрій Олєйніков, керівник проекту «Привернення уваги громади та влади до розвитку хоспісного руху на Полтавщині» повідомив, що згідно п.3 плану заходів Полтавської облдержадміністрації щодо розвитку паліативної та хоспісної допомоги в 2016-2010 р.р., передбачено, до 01.10.2016 року відкриття хоспісного відділення на 25 ліжок у м. Полтава. Одночасно з цим, згідно п.1 доручень директора Департамента охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації від 17.10.2014 «Про стан надання паліативної та хоспісної допомоги», аналогічну установу потрібно було створити до 01.11.2014 року. Дані доручення були покладені на профільного заступника міського голови Полтави  з питань діяльності виконавчих органів та міське управління охорони здоров’я.

Полтава, як завжди відзначилась роботою своїх низько-кваліфікованих фахівців, результат їхньої роботи це і є відсутність такої установи в нашому місті. Відсутність елементарних знань із менеджменту, небажання працювати, слабка підготовка, як «спеціалістів галузі» не дозволяє їм гідно виконувати покладені на них посадові обов’язки. В свою чергу, в  2017 році, на базі Другої міської лікарні м. Кременчук відкрито відділення паліативної допомоги. відділення розраховане на 25 ліжок, а це результат високопрофесійної роботи фахівців, яким вдалося таке організувати та зробити вагомий внесок у розвиток місцевої галузі охорони здоров’я.

Ми зробили запит-клопотання в Полтавську обласну державну адміністрацію з проханням сприяти створенню такої установи в місті та підтримати наше прохання щодо розгляду даного питання на колегії Міністерства охорони здоров’я України, щоб допомоги воконати надане ними вищезгадане доручення.

Клерки із адміністрації запрацювались так, що надали нам відповідь зовсім не на ті питання, за якими ми зверталися, більше того, за підписом того, хто ці доручення давав, і сам їх не контролював, своєчасно не доповідав керівництву та ЗМІ, що не взмозі контролювати таку важливу для онкологічних хворих справу. Ми звертались до голови ОДА, а нам надійшла відповідь саме від тих, хто це все має контролювати, а насправді саботує та не може виконувати свою роботу гідно, прикриваючись реформами та ін. маячнею, аби тільки не працювати для блага суспільства. Невже важко так було написати клопотання до МОЗ, щоб вони допомогли виконати те, що не взмозі самі зробити? Невже, ви не бачите, хто керує місцевим управлінням, що вони просто не вміють працювати. Навіщо тоді, ви займаєте такі відповідальні посади, як не маєте елементарних навичок з управління?

Питання створення хоспісного стаціонару у Полтаві, нами порушувалось неодноразово, були численні звернення до міськради, де такі «клерки» та їм подібні надавали нам відписки і брехали, що це питання вони не вирішують, МОЗ України, Голові профільного комітету ВР, депутатам, Голові ОДА, Голові ГО «Українська ліга   розвитку паліативної та хоспісної допомогита всім, крім Діда Мороза. Будемо сподіватись, що інші організації будуть сприяти створенню в місті хоспісного стаціонару. Тобто, ми цими питаннями переймаємося, а управління охорони здоров’я та профільний департамент Полтавської ОДА – ні, а за що вони отримують заробітну платню? І Навіщо такі керівники потрібні Полтавцям? «Шановні» керівники управління та департаменту – будь ласка, йдіть достроково на пенсію, або на посади з меншим обсягом відповідальності, на цих посадах від вас ніякої користі для суспільства!

К5

ДОЗ 1

ДОЗ  


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Мережа правового розвитку — 2024: інновації інструментів доступу до правосуддя та відповідальне членство

Skills4Recovery та JA Ukraine провели ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024 у Хмельницькому

Український молодіжний фонд уклав Меморандум з ЮНІСЕФ

Покращення відчуття безпеки в громадах або Нові змісти «Правоспроможної громади»

У Києві презентували робочу групу, яка опікуватиметься цивільними заручниками, затриманими росією

Опитування щодо потреб та викликів серед ініціатив/організацій, що надають психологічну та юридичну допомогу

  • Анна Скрипка

    ЦІКАВА тема….

  • Оксана Антонова

    Ці діячі досі працюють, лише морди собі нарепали і кишені набивають. А онкохворі вимушені в муках помирати вдома, через таких недоумків. Самі дають доручення, самі не виконують його, самі контролюють. Покидьки

    • Оксана Антонова

      Благодоря этим мразям из горздрава, и при попустительстве облздрава,
      сколько людей, больных онкологией умерли дома в муках, на глазах
      родственников. Ничего святого у этих нелюдей нету!

      • Карина Иванова

        Какой там хоспис? Какое отделение? Сергей Александрович, назначил своим заместителем по экономическим вопросам мальчика Димочку – хорошего мальчика с пальчик. Этот мальчишечка и должен такими програмами заниматься, и многими другими. С этой куколки все смеются и не воспринимают его вообще, а все шишки за его некомпетентную работу начальству. Спрашивается, зачем таких хороших мальчиков на такие должности назначать? Интересно, по каким-таким вопросам с ним начальник советуется?

  • Николенко Анна

    Вони
    тільки за грошима на роботу ходять і роблять те, що їм вигідно, а не
    хворим, зараз і чиновників нормальних практично немає, лише корупціонери
    та дурні недалекі.

    • Оксана Павленко

      Ну что вы! Димочка хороший мальчик-куколка, его так и называют. Вообще, все в недоумении, что куколка делает на таком большом посту для себя. В работе не разбирается, авторитета не имеет, зато дядям взрослым нравится, раз заместителем сделали его, конфеточку такую