Після розслідування WikiInvestigation з приватного вишу на території НПУ Драгоманова звільнилось керівництво

Після розслідування WikiInvestigation, яке викрило гучну корупційну схему, керівники Київського Інституту економіки, екології і права, який орендує площу в корпусах Національного педагогічного ...

Додано:
Antonina Khabulia

Стартап_для-анімації
Після розслідування WikiInvestigation з приватного вишу на території НПУ Драгоманова звільнилось керівництво

Після розслідування WikiInvestigation, яке викрило гучну корупційну схему, керівники Київського Інституту економіки, екології і права, який орендує площу в корпусах Національного педагогічного університету ім. Драгоманова, покинули свої посади.

Про це повідомив центральний координатор WikiInvestigation Олександр Волошин з посиланням на інформацію з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

За його словами, 24 грудня донька ректора НПУ імені М.П. Драгоманова Тетяна Андрущенко та донька президента Національної академії педагогічних наук Кремень Тетяна вийшли зі складу засновників Інституту економіки, екології і права. Того ж дня пішла з посади ректорка вишу Олена Биковська. До слова, про свій раптовий відхід від справ Биковська повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці у своєму прощальному відео.

“Вишенькою на торті стало те, що навіть сайт Інституту економіки, екології і права чомусь саме зараз перестав працювати”, – повідомив Олександр Волошин.

Своєю чергою Тетяна Кремень підтвердила WikiInvestigation, що вийшла зі складу засновників Інституту економіки, екології і права. Водночас, за її словами, її участь в якості засновниці вишу була суто формальною.

“Мое участие в этом проекте абсолютно формальное, никаких решений я не принимала, никаких доходов не получала, поэтому ничего рассказать вам не могу”, – відповіла Тетяна Кремень WikiInvestigation.

Нагадаємо, за результатами розслідування WikiInvestigation поліція відкрила кримінальне провадження стосовно посадових осіб Київського відділення фонду держмайна та Інституту Економіки Екології і права за фактом розтрати майна або заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненим повторно або за попередньою змовою групи осіб.

Справа в тому, що приватний інститут орендує приміщення в державного ВНЗ Драгоманова всього на 15 годин на місяць і навчає за ці 15 годин близько 60 груп студентів. Крім того цей виш взагалі безоплатно користується актовою залою універу Драгоманова.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

На Чернігівщині вчились виявляти прямі та непрямі прояви домашнього насильства

На Docudays UA запустять лабораторію для активістів і документалістів

Успішні жінки в STEM розповіли про свої стратегії, таланти, емоції та мотивацію

Переможці першого етапу проекту «Моя кар’єра в Україні» зустрілись із Топ-менеджерами на регіональній конференції у Києві

5 питань щодо кар’єрного шляху в фармацевтиці: відповіді успішних жінок сфери

Родички українських моряків-військовополонених виступили на засіданні Радбезу ООН