«Фонд розвитку міста Миколаєва» та Миколаївська міська рада співпрацюватимуть у сфері туризму

23 жовтня між громадською організацією «Фонд розвитку міста Миколаєва» та Миколаївською міською радою підписано меморандум про партнерство та співпрацю. Документ спрямований на консолідацію зусиль у ...

Додано:
frgn

Миколаїв5
«Фонд розвитку міста Миколаєва» та Миколаївська міська рада співпрацюватимуть у сфері туризму

23 жовтня між громадською організацією «Фонд розвитку міста Миколаєва» та Миколаївською міською радою підписано меморандум про партнерство та співпрацю. Документ спрямований на консолідацію зусиль у впровадженні заходів в рамках операційної програми «Басейн Чорного моря» за напрямом «Туризм».

Це міжнародний грантовий проєкт, учасниками якого стали Грузія (м.Тбілісі – головний партнер), Болгарія (м.Добрич) та Україна (м.Миколаїв).

В його рамках передбачено створення транскордонного туристичного маршруту, проведення тренінгів з креативного туризму, підприємництва в сфері туризму, розробки культурних продуктів, проведення інвентаризації та створення бази даних. Заплановано створення туристичного порталу, проведення навчальних семінарів для місцевих органів влади, туроператорів та гідів з метою підвищення їх кваліфікації, а також впровадження 6 стартап-проєктів в галузі туризму.

Проєкт планують реалізувати впродовж 2021-2023 рр. Його загальна вартість складає 900 тисяч 173 євро, з них бюджет для України – 208 тисяч 452 євро.

Меморандум підписали Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич та голова ГО “Фонд розвитку м.Миколаєва” Михайло Золотухін. У заході також взяли участь директорка департаменту економічного розвитку Тетяна Шуліченко та її заступниця Діна Шевченко, співробітники департаменту.

Олександр Сєнкевич зазначив, що міська влада високо цінує працю небайдужих миколаївців, тому готова всебічно сприяти реалізації їхніх ініціатив.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

«Дніпро не болото», або дискусія після «фільму «зонґ»

19 порушень свободи слова зафіксовано в Україні в листопаді – Барометр ІМІ

Навіщо нам бюджетні слухання?

Лестер Соломон, Кен Філіпс, Ярослав Грицак – хто ще зі спікерів на Форумі?

У Баранівці запрацювала сонячна електростанція 10 кВт та центр енергоефективності

Юрист правової допомоги допоміг клієнту скасувати рішення про накладення штрафних санкцій