Підлітки з різних регіонів отримали поради від топів, як розвивати кар’єру в Україні

Київ, 24-25 вересня – CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» та платформа Career Hub у партнерстві з Першим Українським Міжнародним Банком (ПУМБ) провели фінал національного проєкту ...

final (1)
Підлітки з різних регіонів отримали поради від топів, як розвивати кар’єру в Україні

Київ, 24-25 вересня – CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» та платформа Career Hub у партнерстві з Першим Українським Міжнародним Банком (ПУМБ) провели фінал національного проєкту «Моя кар’єра в Україні». 60 підлітків – переможців щорічного конкурсу мотиваційних есе на тему: «Моя майбутня професія» зустрілися з топами національних компаній та успішними людьми, отримали поради планування та розвитку кар’єри в Україні.

МАРИНА САПРИКІНА, голова правління Центру “Розвиток КСВ”, зазначила: «П’ятий рік поспіль проєкт «Моя кар’єра в Україні» дає можливість підліткам, в тому числі з  маленьких міст та сіл, поспілкуватись з керівниками великих організацій. Цього року незважаючи на перенесення заходів у онлайн, окрім традиційних зустрічей з топами, ми розширили проєкт додатковими можливостями: вебінарами про професії майбутнього, курсом із блогерства та інтерактивними квестом онлайн».

У 2020 році було отримано більше 1000 есе від десятикласників про свою майбутню професію. У ТОП-5 найпопулярніших професій цього року увійшли: лікар/ка, журналіст/ка, вчитель/ка, програміст/ка та юрист/ка.

Автори 300 кращих робіт стали учасниками 6 регіональних зустрічей, а 60 найактивніших були запрошені на фінальну онлайн-конференцію з топ-менеджерами 24 вересня. Своїми порадами з підлітками поділилися Сергій Черненко, голова правління «ПУМБ»,  Надія Омельченко, віце-президентка ІТ-Інтегратор, та Вікторія Ярмощук, CEO FILM.UA Group. Крім того учасники об’єдналися у команди, зняли креативні відео та позмагалися за корисні призи в рамках онлайн-квесту.

СЕРГІЙ ЧЕРНЕНКО, голова правління «ПУМБ», підкреслив: «Професійний шлях –   важлива частина життя людини, її самопізнання, формування принципів і цінностей. Необхідно постійно інвестувати в себе, своє навчання, розвиток особистості. Не чекати швидких перемог. Змінювати життя на краще навколо себе невеликими добрими справами. Не боятися помилок, а використовувати їх як можливість ставати сильнішими і стимул не зупинятися на досягнутому. Визнання приходить тільки як результат особистісного та професійного зростання. Коли стаєш справжнім експертом, успіх тебе обов’язково знаходить».

А вже наступного дня – 25 вересня переможці отримали унікальну можливість провести онлайн зустрічі зі своїми кумирами в обраній професії. Серед людей та організацій, з якими зустрілись учасники: керівний партнер UNIT City Костянтин Євтушенко, Посол України в Австрії Олександр Щерба, голова правління «ПУМБ» Сергій Черненко, науковий директор Фонду «Демократичні ініціативи» Олексій Гарань, архітектор Слава Балбек, засновник Projector Олександ Трегуб, директорка Zagoriy Foundation Євгенія Мазуренко та головна редакторка «Української правди» Севгіль Мусаєва. А також провідні менеджери та експерти ПУМБ, Київстар, Arzinger, 1+1 медіа, Arterium, Ukrainian Film School, Ветпланета, НАН України, UNICEF та Національної поліції.

«Я дуже вдячний команді проєкту «Моя кар’єра в Україні» за таку можливість. Всі спікери були дуже щирі. Той самий Олександр Щерба, який з першого погляду може здатись дуже серйозним дипломатом, спокійно розповідає, що пробує розібратися як «лайкнути» сторіс в Інстаграм», – зазначив ЯН ЕРЛ-РУЖИЦЬКИЙ, переможець проєкту.

«Я зрозуміла, що варто завжди прагнути розвитися і вчитися, і коли ти випускниця, і коли топ-менеджерка. На зустрічах із відомими людьми здивувало, що незважаючи на високі посади, вони залишаються собою, цікавими і відкритими, щиро люблять свою справу і це надихає», – зазначила ЕВЕЛІНА ЧИКАЛОВА, переможниця проєкту.

Деталі про проект: Тарас Деркач, [email protected]g, (044) 292 02 48

_________

«Моя кар’єра в Україні»  проєкт, що втілюється Центром «Розвиток КСВ» та Career Hub у партнерстві з Першим Українським Міжнародним Банком вже п’ятий рік поспіль для учнів 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів України. За цей час школярі з усієї України надіслали понад 4000 мотиваційних есе, а більше ніж 800 переможців стали учасниками зустрічей з керівниками українських компаній, організацій та органами державної влади.

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSREurope (Брюсель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

Career Hub – експертна платформа Центру “Розвиток КСВ” з кар’єрного консультування та працевлаштування, що має на меті сприяти кар’єрному розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії. Детальніше: www.careerhub.in.ua

ПУМБ (Перший Український Міжнародний Банк) – це великий і надійний приватний банк, який прагне бути фінансовим радником і помічником як для приватних осіб, так і для корпоративних клієнтів, передбачає їхні очікування і потреби, а також пропонує ефективні рішення. ПУМБ входить в десятку найбільших банків України за ключовими фінансовими показниками. Детальніше: www.pumb.ua


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Міні-серіал про незламні українські міста: оприлюднено перший епізод

Як Європейський Союз підтримує міста в адаптації до зміни клімату

росія розробила і фінансує чотири схеми для “Денацифікація освіти” в Україні — дослідження ІМІ

Львів’ян запрошують ділитися спогадами про квіткове господарство, що колись працювало у парку “Залізна вода”

Сервісна допомога людям та довготривалі рішення для громад: робота Громадського центру правосуддя в м. Татарбунари

Львів’ян запрошують до участі у Клубі міського садівництва