Перша дитяча книжка про коронавірус в Україні стала частиною  гуманітарних проєктів по всьому світу

Два місяці тому Галина Буділова, українська дитяча письменниця та журналістка, видала першу в Україні дитячу книжку про коронавірус "Робі та Злюка в короні". Книжка покликана розважити дітей, знизити ...

Додано:
Halyna Budilova

книжка
Перша дитяча книжка про коронавірус в Україні стала частиною  гуманітарних проєктів по всьому світу

Два місяці тому Галина Буділова, українська дитяча письменниця та журналістка, видала першу в Україні дитячу книжку про коронавірус “Робі та Злюка в короні”. Книжка покликана розважити дітей, знизити рівень тривожності, а також нагадати їм основні правила безпеки під час пандемії. 

Не дивлячись на те, що карантинні заходи починають послаблюватися в Україні, далеко не всі батьки поспішатимуть виходити з самоізоляції та відправляти дітей до садочків. До того ж, згідно з рекомендаціями МОЗ для дитячих садочків, що мають відкритися з 1 червня, вихователі мають в ігровій формі та на власному прикладі вчити дітей «користуватися засобами індивідуального захисту, правильно кашляти, міряти температуру», тощо, тому ця книжка залишається надзвичайно актуальною та затребувааною – за рекомендаціями психологів, набагато легше говорити на складні теми з дітьми, обігруючи ситуації з улюбленими героями.

Книжка вже перекладена 6 мовами, в тому числі іспанською, німецькою та італійською. За посиланням її можна безкоштовно скачати англійською.

Її зручно роздруковувати вдома і розмальовувати разом з дітьми, вивчаючи англійську – що також може бути корисним на заняттях в садочках. Також пані Галина створила невеличкий майстер-клас з малювання головного героя Робі:


В Україні книжку видали за підтримки благодійної організації “Я майбутнє України» тиражем 1000 екземплярів для розповсюдження серед дітей в лікарнях та серед підопічних фонду.

Також її переклали білоруською і видали в Білорусі у видавництві «Кнігазбор» в рамках соціальної ініціативи організації Budzma Belarusami і розповсюджують безкоштовно серед дітей в садочках та школах Білорусі. На разі книжку готують до друку в Мексиці, в рамках співпраці з організацією Ротаракт.

Письменниця сподівається, що в Україні це буде не остання ініціатива і якомога більше українських дітей зможуть отримати користь від цієї унікальної книжки-розмальовки.


Тематика публікації:                

Останні публікації цього розділу:

Жовтневі антикорупційні лікбези у Воскресенській ОТГ

«Доступ до правосуддя» за методологією Місцевого індексу прав людини

«Фонд розвитку міста Миколаєва» та Миколаївська міська рада співпрацюватимуть у сфері туризму

У Києві презентовано напрацювання проекту з впровадження антикорупційних еко-систем в громадах

В Україні випустили онлайн курс з діджиталізації громадських організацій

Docudays UA відкрив очі житомирянам: відбувся 17 Мандрівний міжнародний фестиваль