Реєстрація


«Відкрита школа» – все, що корисно знати про загальноосвітні навчальні заклади

Переможець Конкурсу #Apps4CitiesChallenge «Відкрита школа» має вже у своєму сервісі дані щодо шкіл у 23 містах. База даних сервісу «Відкрита школа» у режимі онлайн дозволяє знайти потрібний ...

Відкрита школа 1
«Відкрита школа» – все, що корисно знати про загальноосвітні навчальні заклади

Переможець Конкурсу #Apps4CitiesChallenge «Відкрита школа» має вже у своєму сервісі дані щодо шкіл у 23 містах. База даних сервісу «Відкрита школа» у режимі онлайн дозволяє знайти потрібний навчальний заклад, інформацію про наповненість класів та наявність вільних місць, спеціалізацію, стан комп’ютерного забезпечення, переглянути статистичні показники результатів зовнішнього незалежного оцінювання.

Сервіс «Відкрита школа» створений для того, щоб максимально спростити процес вибору загальноосвітнього навчального закладу, надати ємну інформацію про певний заклад.

З огляду на те, що навчання у школі суттєво впливає на становлення і розвиток дитини, вибір навчального закладу має бути зваженим і відповідальним. Здебільшого батьки заздалегідь цікавляться умовами навчання, якістю освіти, спілкуючись з друзями, знайомими.

Даний сервіс створений для батьків, які обирають школу своїм дітям; вчителів, які бажають зіставити школи свого міста; активістів, які опікуються питаннями освіти; всіх українців, які хочуть бути в курсі розвитку освіти в їхньому місті.

Сервіс спрощує пошук школи у вашому місті та заощаджує час під час вибору навчального закладу. Також Ви отримаєте актуальні дані щодо наповненості загальноосвітніх шкіл. Завдяки зручним інструментам статистичного аналізу та простій візуалізації результатів кожний користувач зможе переглянути рейтинги шкіл на основі результатів зовнішнього незалежного оцінювання, результатів олімпіад, підсумкового оцінювання.

«Відкрита школа» зробить процес вибору навчального закладу більш зручним, відкритим та прозорим. Батьки зможуть отримати актуальні дані про роботу загальноосвітніх закладів, що зменшить вірогідність можливих корупційних та маніпуляційних чинників, посадових зловживань. Це також дасть можливість оцінки закладу на основі інформації про повноту та якість освітніх послуг, можливості для розвитку дитини, інформації про бюджет та ресурсне забезпечення закладів, рівень комфорту у закладах освіти й навколо них, безпекової інформації.

На сьогодні на сайті сервісу інформаційної системи освітнього моніторингу шкіл України Відкрита школа вже представлено 23 міста і 1575 шкіл.

Відкрита школа

У майбутньому планується розширення системи внесенням інформації про дошкільні навчальні заклади, позашкільні навчальні заклади, заклади професійно-технічної освіти, вищі навчальні заклади. В цьому випадку система буде повністю охоплювати всі ланки освітньої системи.

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

У Первомайському відбулося засідання круглого столу стосовно Громадського проекту

У Первомайському навчили реєструвати та подавати громадські проекти

"Дані міст" відтерміновують завершення відбіркового туру конкурсу ВІДКРИТИЙ ВИКЛИК

На ВУМ online стартував курс «Практикум активіста цифрової епохи. Посібник з інструментів е-демократії»

У Кремінній громадські активісти та влада обговорили перспективи реформування бюджетної політики на місцевому рівні

Творимо майбутнє разом: у Миколаєві запустили краудфандингову платформу для поліпшення життя в місті