Ольга Гірш перевчилася з діловода на манікюрницю і п’ятий рік працює за новим фахом

Пані Ольга після закінчення школи навчалася у коледжі. Здобула Спеціальність діловода, секретаря-референта. Жінка тривалий час не могла знайти роботу за спеціальністю у рідному місті: «І я вирішила: ...

Додано:
Angelina Khomenko

робота-команди
Ольга Гірш перевчилася з діловода на манікюрницю і п’ятий рік працює за новим фахом

Пані Ольга після закінчення школи навчалася у коледжі. Здобула Спеціальність діловода, секретаря-референта. Жінка тривалий час не могла знайти роботу за спеціальністю у рідному місті: «І я вирішила: потрібно щось змінювати. Я звернулася до центру зайнятості. Там запропонували навчання у центрах підготовки та перепідготовки кадрів. Це були робітничі спеціальності.»

IMG_20181221_123108_171

Рішення стати манікюрницею було виваженим та практичним: «Як правило, у нашому місті одна майстриня навчає іншу за кошти. А я мала можливість вчитися у дипломованих фахівців абсолютно безкоштовно. Досі серед моїх клієнток трапляються ті, що приходять переробляти після таких майстринь.»

Пані Ольга навчалася в Одесі: «Було це влітку. Проживання в гуртожитку – безкоштовне. Я витрачала кошти тільки на харчування. Поряд було море. Тож, після насиченої навчальної програми ми весело проводили час. Засмагали, купалися.»

Ольга Гірш розповідає, що було дуже багато практичних занять: «Нас навчали професіонали. На заняттях давали поради з медицини, права, реклами. Консультували дизайнери, успішні власники бьюті-бізнесу.»

Таке навчання, як для пані Ольги, центри зайнятості проводять за попередньою домовленістю з роботодавцями. Тобто, одразу отримавши диплом, Ольга мала і роботу: «Фахівці центру зайнятості познайомили мене з Юрієм Мусієнко. Чотири роки я пропрацювала у його салонах краси. Потім вийшла в декрет.»

Зараз пані Ольга виховує донечку Настуню та працює самостійно: «Я постійно слідкую за новинками у сфері краси та здоров’я. Прагну, щоб кожна моя клієнтка мала не тільки гарні нігтики, а й була щасливою.»

Смілянський міськрайоннний центр зайнятості нагадує: люди віком від 18 до 55 років можуть здобути безкоштовно робітничу професію та одразу отримати роботу. Звертайтеся до нас: м. Сміла, вул. Соборна,68 тел. +38(04733)42526.

Підготувала Ангеліна Хоменко, фахівець СМРЦЗ


 

Останні публікації цього розділу:

У Чугуєві правники провели акцію до Дня міста

Біс обмежень

Масштабна «ProКАЧКА» завершила сезон «Ліги успіху» у Запоріжжі

Формування соціальної поведінки людей з інвалідністю в критичних ситуаціях – онлайн курс

Громадський центр правосуддя пропонує правову допомогу щодо оскарження обмеження перетину КПВВ з Кримом

Як досягати успіху без хабарів