Оновлення Координаційної ради з питань реалізації в Україні Ініціативи “Партнерство “Відкритий Урядˮ

Запрошуються представники інститутів громадянського суспільства (громадських об’єднань, благодійних, релігійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій ...

170304520_846353722613409_1153131279512781815_n
Оновлення Координаційної ради з питань реалізації в Україні Ініціативи “Партнерство “Відкритий Урядˮ

Запрошуються представники інститутів громадянського суспільства (громадських об’єднань, благодійних, релігійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань) взяти участь у конкурсі з обрання членів від громадськості Координаційної ради з питань реалізації в Україні Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» (далі – Ініціатива).

Зазначена Координаційна рада утворена відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 13 червня 2012 р. № 671. Основними завданнями Ради є сприяння координації заходів з реалізації Ініціативи та залученню інститутів громадянського суспільства до її реалізації. До складу Ради мають входити 7 представників від органів виконавчої влади та 7 представників від громадськості, обраних на конкурсних засадах.

Участь у конкурсі можуть взяти представники інститутів громадянського суспільства, які мають статус юридичної особи. Представники зазначених інститутів повинні підтвердити свою участь у реалізації Ініціативи та подати пропозиції щодо удосконалення роботи, пов’язаної з її реалізацією.

Для подання заявки на участь у конкурсі необхідно до 22 квітня 2021 року заповнити форму.

Організаційні засади проведення конкурсу. ( .docx , 22.43 Кб )

 Для отримання додаткової інформації з питань проведення конкурсу можна звертатися на електронну адресу [email protected].

Детальніше про реалізацію Ініціативи в Україні – на Урядовому порталі та у мережі Фейсбук.

 

Джерело: Урядовий портал.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Товариство "Добро" організовує допомогу дітям у с.Кобижча Чернігівської області

Бар'єри подолано: 35 хвилин у прямому ефірі з Антарктидою

Тростянецька громада Львівщини розпочала обговорення проєкту Стратегії охорони довкілля

Два рецепти для доброї освіти у Коблівській громаді

Тиждень Відкритого Уряду. Долучайтеся!

Групи підтримки батьків, що втратили дитину у період вагітності, пологів, або впродовж року після пологів в усіх містах України