Нарешті офіційно: переможці конкурсу для ГО осіб з інвалідністю уклали договори з Фондом соцзахисту осіб з інвалідністю

Громадські об'єднання осіб з інвалідністю, які перемогли у першому відкритому конкурсі на держфінансування, уклали довгоочікувані договори з розпорядником конкурсу - Фондом соціального захисту осіб з ...

Додано:
Ivanna Bedei

1231234342
Нарешті офіційно: переможці конкурсу для ГО осіб з інвалідністю уклали договори з Фондом соцзахисту осіб з інвалідністю

Громадські об’єднання осіб з інвалідністю, які перемогли у першому відкритому конкурсі на держфінансування, уклали довгоочікувані договори з розпорядником конкурсу – Фондом соціального захисту осіб з інвалідністю. Відтак ці ГО уже незабаром отримають 6 мільйонів гривень на реалізацію проєктів, з якими брали участь у конкурсі.

Підписання договорів між територіальними відділеннями Фонду та організаціями-переможцям конкурсу відбулося наприкінці минулого тижня. Повідомляється, що документи вдалося підписати з більшістю ГООІ, які були відібрані конкурсною комісією. Частина ГО-переможців поки не відкрили відповідні рахунки в територіальних органах Державної казначейської служби, відтак угоди з ними будуть укладені одразу після вирішення цього питання.

2020-ий став важливим роком для громадських організацій осіб з інвалідністю, адже вони вперше отримали можливість відкрито і на рівних боротися за фінансування з державного бюджету. Тепер на держпідтримку можуть розраховувати не тільки “обрані” ГО, а всі організації, які мають хороші проєкти для осіб з інвалідністю. Переконана, уже незабаром ми зможемо побачити перші реальні результати цього конкурсу, коли організації почнуть реалізовувати свої проєкти”, – зазначає Дар’я Сидоренко, консультантка Українського незалежного центру політичних досліджень та член конкурсної комісії конкурсу на державне фінансування громадських об’єднань осіб з інвалідністю

Проєкти-переможці, угоди на реалізацію яких уже укладено, опікуватимуться, серед іншого, питаннями рівного доступу до читання дітей з порушеннями зору, безкоштовно діагностуватимуть проблеми зі слухом у мешканців понад 30 міст України, навчатимуть ГО осіб з інвалідністю основам проєктного та організаційного менеджменту, тим самим покращуючи їх інституційний розвиток та зміцнюючи самозарадність організацій.

Нагадаємо, у першому відкритому конкурсі на державне фінансування громадських об’єднань осіб з інвалідністю, який проходив цього року, взяли участь 63 ГООІ. З них було обрано 13 організацій-переможців, чиї проєкти будуть профінансовані з державного бюджету. Наразі мова про 19 проєктів та фінансування в обсязі 6 мільйонів гривень. 

Додамо також, що після завершення першого конкурсного відбору Фонд вирішив продовжити добір конкурсних проєктів. Відтак наразі конкурсна комісія визначає наступні громадські об’єднання осіб з інвалідністю, котрі також зможуть реалізувати власні проєкти за кошти державного бюджету. 


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

"Не додавай роботи": в Україні стартувала всеукраїнська інформаційна кампанія на підтримку поліції, медиків і рятувальників

eHealth в Україні: що це і як працює?

Молоко для пологового, допомога ЗСУ та переселенцям – як живе громада на півночі Запорізької області

Аргументи для розвитку велоруху в громадах під час війни: велосипед об’єднує і рятує життя

Активності БУР: займайся волонтерством у своїй громаді!

Як поєднувати роботу та волонтерство