На Вінниччині навчали спеціалістів та спеціалісток, які надають соціальні послуги людям поважного віку

За ініціативи Директорки Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації Наталії Заболотної спільно з громадською організацією «Центр Поділля-Соціум» ...

Додано:
Cergey

???????????????????????????????
На Вінниччині навчали спеціалістів та спеціалісток, які надають соціальні послуги людям поважного віку

За ініціативи Директорки Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації Наталії Заболотної спільно з громадською організацією «Центр Поділля-Соціум» організовано та проведено низку тренінгових навчань.

Тематика тренінгових навчань: “Розвиток професійних та особистісних компетентностей працівників та працівниць соціальної сфери”.

Заходи проведено у територіальних центрах соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гайсинського, Калинівського, Ямпільського районів та у Тиврівському будинку-інтернаті геріатричного профілю.

Дякуємо щиро фаховій тренерці Світлані Дубини, за наснажуючи тренінги та професійний підхід, а також працівницям та працівникам Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації за фахову допомогу в організації тренінгових навчань.

Наше спільне завдання – покращити базові та фахові компетентності працівників та працівниць соціальної сфери, сприяти підвищенню їх кваліфікації, що прямо впливає на надання якісних соціальних послуг людям поважного віку. Спільні заходи з державними структурами сприяють розширенню можливостей для обміну досвідом і вивченню кращих практик надання соціальних послуг населенню.

 

Сергій Проценко, голова правління ГО «Центр Поділля-Соціум»


 

Останні публікації цього розділу:

Громади шести областей навчатимуться ефективній участі у місцевому самоврядуванні

В Троїцькій громаді пройшла заключна частина Школи місцевої демократії в ОТГ

Історичні традиції добросусідства на противагу «мові ворожнечі» впроваджують в Одеській області

У Києві пройшла Академія краудфандингу для стартаперів Донбасу

37 тонн ПЕТ, паперу і тетра-паку: в Миколаєві обрали «ЕКО ШКОЛУ РОКУ 2019»

Фундація DEJURE проводить опитування щодо гуманізації допиту неповнолітніх