На Вінниччині навчали спеціалістів та спеціалісток, які надають соціальні послуги людям поважного віку

За ініціативи Директорки Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації Наталії Заболотної спільно з громадською організацією «Центр Поділля-Соціум» ...

Додано:
Cergey

???????????????????????????????
На Вінниччині навчали спеціалістів та спеціалісток, які надають соціальні послуги людям поважного віку

За ініціативи Директорки Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації Наталії Заболотної спільно з громадською організацією «Центр Поділля-Соціум» організовано та проведено низку тренінгових навчань.

Тематика тренінгових навчань: “Розвиток професійних та особистісних компетентностей працівників та працівниць соціальної сфери”.

Заходи проведено у територіальних центрах соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гайсинського, Калинівського, Ямпільського районів та у Тиврівському будинку-інтернаті геріатричного профілю.

Дякуємо щиро фаховій тренерці Світлані Дубини, за наснажуючи тренінги та професійний підхід, а також працівницям та працівникам Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації за фахову допомогу в організації тренінгових навчань.

Наше спільне завдання – покращити базові та фахові компетентності працівників та працівниць соціальної сфери, сприяти підвищенню їх кваліфікації, що прямо впливає на надання якісних соціальних послуг людям поважного віку. Спільні заходи з державними структурами сприяють розширенню можливостей для обміну досвідом і вивченню кращих практик надання соціальних послуг населенню.

 

Сергій Проценко, голова правління ГО «Центр Поділля-Соціум»


 

Останні публікації цього розділу:

У Богуславі акцією «Мова об’єднує» відзначили вступ у дію Закону про державну мову

Молоді підприємці презентували 21 бізнес-проект у програмі «Skills Lab: власна справа»

Український культурний фонд запустив відеокурс з культурного менеджменту

В Україні запрацювала Національна комісія з реабілітації

Працівників культури в Миколаєві навчали ефективним публічним комунікаціям

Міжнародна організація Пакт запрошує до співпраці жіночі правозахисні організації