На Вінниччині навчали спеціалістів та спеціалісток, які надають соціальні послуги людям поважного віку

За ініціативи Директорки Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації Наталії Заболотної спільно з громадською організацією «Центр Поділля-Соціум» ...

Додано:
Cergey

???????????????????????????????
На Вінниччині навчали спеціалістів та спеціалісток, які надають соціальні послуги людям поважного віку

За ініціативи Директорки Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації Наталії Заболотної спільно з громадською організацією «Центр Поділля-Соціум» організовано та проведено низку тренінгових навчань.

Тематика тренінгових навчань: “Розвиток професійних та особистісних компетентностей працівників та працівниць соціальної сфери”.

Заходи проведено у територіальних центрах соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гайсинського, Калинівського, Ямпільського районів та у Тиврівському будинку-інтернаті геріатричного профілю.

Дякуємо щиро фаховій тренерці Світлані Дубини, за наснажуючи тренінги та професійний підхід, а також працівницям та працівникам Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації за фахову допомогу в організації тренінгових навчань.

Наше спільне завдання – покращити базові та фахові компетентності працівників та працівниць соціальної сфери, сприяти підвищенню їх кваліфікації, що прямо впливає на надання якісних соціальних послуг людям поважного віку. Спільні заходи з державними структурами сприяють розширенню можливостей для обміну досвідом і вивченню кращих практик надання соціальних послуг населенню.

 

Сергій Проценко, голова правління ГО «Центр Поділля-Соціум»


 

Останні публікації цього розділу:

Хто може вилікувати місцеві фінанси та бюджетний процес?

“Таємничі підземелля Рівного” шукають креативні ідеї

8 фактів про реформу освіти в ОТГ

Загальнодержавне опитування для працівників ЦСС, ССД та громадських організацій, які працюють з дітьми і сім'ями

Заходи до Дня Героїв Небесної Сотні 2019 року

Партнерство міських та сільських територіальних громад: нові можливості місцевого розвитку в Хмельницькому