На веб-порталі з картою недержавних організацій України верифікована інформація про вже близько 800 організацій

8 місяців тому в Україні було запущено веб-портал www.ngomap.org.ua, ціллю якого є представлення верифікованої інформації про недержавні організації (НДО), що працюють в різних тематиках, форматах і ...

Додано:
NGO Forum Ukraine

Screenshot_191
На веб-порталі з картою недержавних організацій України верифікована інформація про вже близько 800 організацій

8 місяців тому в Україні було запущено веб-портал www.ngomap.org.ua, ціллю якого є представлення верифікованої інформації про недержавні організації (НДО), що працюють в різних тематиках, форматах і регіонах.

Мотивом для створення такого ресурсу було покращення координації між донорськими, міжнародними, національними та регіональними організаціями, громадськими активістами та волонтерами. За відгуками користувачів, така інформація є корисною також для медіа та отримувачів допомоги. Команда Форуму НДО в Україні повідомляє, що більше 30.000 унікальних користувачів вже відвідали сайт; більшість користувачів – з Києва, Дніпра, Харкова, Одеси, Запоріжжя, Львова, Краматорська, Маріуполя та Сєвєродонецька, також із США, Німеччини, Нідерландів, Росії, Польщі та Великої Британії.

На даний момент ресурс включає майже 800 місцевих, національних та міжнародних НДО, що працюють на території України в різних сферах та для різних цільових категорій. Київ та східні області України лідирують по кількості представлених організацій.

На веб-порталі можливим є перегляд НДО на карті, пошук за ключовими словами, а також сортування за наступними критеріями: тип НДО, сфера діяльності, цільова група бенефіціарів, тривалість функціонування, кількість працівників, джерела фінансування. Інформація представлена українською, російською та англійською мовами. Фінансування такого інформаційного ресурсу забезпечено Посольством Великої Британії в Україні та USAID Україна.

Особливістю www.ngomap.org.ua є те, що агрегування бази даних відбувалось самими НДО, а самостійно зібрана розробниками інформація верифікувалась та доповнювалась в телефонному режимі. На даному етапі 480 організацій подали дані про себе через заповнення анкет, дані про 320 інших НДО були зібрані та опрацьовані самими розробниками ресурсу. Збір та перевірка інформації, технічні коригування веб-порталу тривають уже рік. Ресурс постійно доповнюється, приймаються нові заявки на розміщення інформації від НДО, також зауваження щодо функціональної зручності веб-порталу.

 

Що потрібно, щоб стати частиною такої карти?
Відповісти на 15 простих запитань анкети.

Виникають питання чи є пропозиції щодо покращення роботи порталу?

Будь ласка, напишіть на [email protected], зазначивши в темі листа ціль звернення.

____________

Форум НДО в Україні створено в 2014 році як асоціацію міжнародних і національних НДО (на даний момент близько 40 організацій є членами спілки), що надають гуманітарну допомогу і сприяють відновленню України. 4 напрямки діяльності стосуються не лише членів асоціації, і спільноти НДО назагал: координація, адвокація, збільшення інституційної спроможності, розповсюдження інформації.

Форум НДО в Україні тісно співпрацює з українськими та міжнародними НДО, а також з нетрадиційними гуманітарними діячами, у тому числі установами, департаментами та управліннями ООН та урядом України. Дізнатись більше: http://www.ngoforum.org.ua/uk/about/ngo-forum-achievements-ukraine/.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

На Буковині обговорили виклики та досягнення у сфері енергоефективності

У Києві назвали основні проблеми легалізації іноземців

У Києві обговорили проблеми маргіналізованих жінок

Про «Всеукраїнський громадський бюджет» України

У Сумах обговорили стан та нові можливості для соціального підприємництва

Політичні рішення повинні супроводжуватись аналізом, який показує наслідки рішень