На Третьому міжнародному ярмарку грантів у сфері культури будуть також і представники посольств

Анна Суммар, спеціаліст відділу культури та Віра Максимова, спеціаліст відділу преси, освіти і культури представлятимуть Посольство США в Україні. Вони розкажуть про грантові можливості Посольства ...

102853133_2079105778886292_7731832467362938880_o
На Третьому міжнародному ярмарку грантів у сфері культури будуть також і представники посольств

Анна Суммар, спеціаліст відділу культури та Віра Максимова, спеціаліст відділу преси, освіти і культури представлятимуть Посольство США в Україні. Вони розкажуть про грантові можливості Посольства США в Україні у сфері культури та програм для молоді. Посольство США в Україні надає гранти на підтримку колаборативних українсько-американських проектів у сфері культури і освіти, гранти на підтримку розвитку демократії і медіа.

Анна та Віра працюють у відділі преси, освіти і культури Посольства США в Україні майже 20 років. В їхні обов’язки входить менеджмент різноманітних програм і грантів у сфері культури, а саме кіно, музики, театру, спорту, літератури, а також програм з залученням випускників обмінних програм уряду США.

Відділ преси, освіти та культури Посольства США (PAS) займається питаннями преси і культури, а саме керує програмами культурного та освітнього обмінів, такими як Програма Фулбрайт та Програма міжнародних відвідувачів, а також обмінними програмами для студентів, вчителів, викладачів університетів та молодих професіоналів. Відділ преси, освіти та культури Посольства США (PAS) координує програми надання малих для підтримки демократичних та ринкових змін в Україні. Відділ підтримує Американський Дім і мережу центрів “Вікно в Америку”, мета яких надавати актуальну інформацію про США та підтримувати англомовні колекції бібліотек, в яких розташовані ці центри. Цей відділ також координує проведення заходів для української і міжнародної преси: випускає прес-релізи, організовує прес-конференції, розповсюджує офіційні урядові промови та документи.

Реєстрація на Ярмарок

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Як створити міцну комунікацію в громаді: початок!

Торецьке бюро правової допомоги допомогає захищати права внутрішньо переміщених осіб

Дайджест подій на тиждень від Активна Громада Харкова

Яких змін потребують операційні плани НУО під час пандемії коронавірусу?

Презентували посібник для освітян-управлінців

Мінцифра та «U-LEAD з Європою» розробили інтерактивну карту інфраструктури підтримки підприємництва