Підприємців навчали секретам ораторської майстерності

Підприємців навчали секретам ораторської майстерності на онлайн-тренінгу, який було проведено 14-15 травня Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Суми.Тренінг "Ефективна комунікація та ораторське ...

Додано:
BSC Sumy

картинка-ораторське
Підприємців навчали секретам ораторської майстерності

Підприємців навчали секретам ораторської майстерності на онлайн-тренінгу, який було проведено 14-15 травня Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Суми.

берещук2

Тренінг “Ефективна комунікація та ораторське мистецтво у бізнесі”, який майстерно провела Олена Берещук, визнаний експерт з риторики, фахівець в області психології, фізіології мозку, педагогіки, доктор філософії (PhD), проходив у онлайн-форматі на платформі Zoom.

берещук6

За два дні учасники опанували основні навички підготовки та проведення успішних публічних виступів, а також сформували основу для поліпшення взаємин з партнерами в професійному діловому спілкуванні.

берещук4

Перший день був присвячений навчанню основам публічного виступу. Теоретичні знання підкріплювалися практичними завданнями, серед яких: практика побудови переконання, прийоми роботи з голосом, диханням, дикцією, прийоми утримання уваги аудиторії та практикум технік м’якої взаємодії в конфліктній бізнес-комунікації.

берещук3

Другий день був насичений вправами опанування технік жорсткої комунікації, виконання завдань щодо перетворення атак у конструктив та ін.

берещук1

Навчання було цікавим і практично-орієнтованим. Тренеру Олені Берещук вдалося включити в пізнавальну діяльність усіх присутніх, хоча формат проведення був для багатьох учасників новим і незвичним, як, наприклад, приходилося раптово реагувати на прийоми “чорної риторики” та пом’якшувати зворотній зв’язок у конфлікті.

берещук5

Захід проводився Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Суми за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи ЄС #EU4Business.

 #eu4business
#bscsumy

https://www.facebook.com/bisc.network/


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

«Сусідська варта» на Одещині сприяє вирішенню безпекових проблем у громадах

Забезпечення якісної освіти в громаді в умовах децентралізації

Оновлені умови дистанційного навчання у школах

Триває онлайн-курс про дистанційне навчання

Уряд виділив понад пів мільярда гривень на дезінфекційні засоби для шкіл

Гречка, концерти та дитячі майданчики: чому передвиборча «благодійність» шкодить благодійному сектору