На Полтавщині розпочали інформаційну кампанію на підтримку літніх людей в умовах пандемії COVID-19

У Лубенському районі розпочалася нова інформаційна кампанія на підтримку літніх людей в умовах пандемії «Разом проти COVID -19».  Запустила кампанію громадська організація «Твій Світ» за фінансового ...

Додано:
tviisvit

DSC_0047
На Полтавщині розпочали інформаційну кампанію на підтримку літніх людей в умовах пандемії COVID-19

У Лубенському районі розпочалася нова інформаційна кампанія на підтримку літніх людей в умовах пандемії «Разом проти COVID -19».  Запустила кампанію громадська організація «Твій Світ» за фінансового сприяння міні-гранту Проекту ЄС «Підвищення потенціалу ОГС соціальної сфери України», що фінансується Європейським Союзом. У місті Лубни та Гребінка мешканці бачитимуть постери із соціальною рекламою та повідомленням, які перенаправлятимуть на сторінку з інформацією про можливості доєднатися до волонтерських ініціатив проти коронавірусу. 

DSC_1520 DSC_1504

Мешканці отримуватимуть інформацію про підтримку літніх людей в умовах пандемії. Серед населення громади планують поширювати інформаційні матеріали, в яких йдеться про те, як розпізнати симптоми хвороби, допомогти людям похилого віку під час карантину, мінімізувати ризик зараження на СОVID-19.

Також, у рамках соціальної кампанії організатори поділяться напрацьованими інформаційними матеріалами та порадами щодо дій та запобіжних заходів для волонтерів, соціальних робітників і професійних доглядальників, які надають послуги літнім людям.    

«Зараз важливо підтримати лікарів, соціальних робітників, найуразливіших представників громади – всіх тих, хто протистоїть пандемії COVID -19 чи найбільше потерпає від її наслідків. Наша мета – максимально інформувати громадян про запобіжні міри та важливість проявів людяності під час коронакризи», – говорить керівник проєкту Олександр Чепур.

Також організатори розкажуть про успішні комунікації між волонтерськими ініціативами та місцевою владою в протидії COVID -19 для подальшого проведення локальних інформаційних кампаній.

Соціальна кампанія пройде у рамках проєкту «Соціальна підтримка та залучення до взаємодопомоги в умовах поширення COVID – 19 немобільних, маломобільних та мобільних осіб похилого віку, що мешкають у Лубенському та Гребінківському районах Полтавської області» за фінансового сприяння міні-гранту Проекту ЄС «Підвищення потенціалу ОГС соціальної сфери України», що фінансується Європейським Союзом і реалізується Благодійною організацією «Мережа 100 відсотків життя Рівне».


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Донати у краудфандингу - все що потрібно знати

Creative Spark Poltava успішно розпочинає третій рік роботи

У львівському парку “Залізна вода” продовжують облаштування публічного саду-городу

Аналіз проекту Закону України «Про місто Київ - столицю України»

Перемоги, виклики та рецепти формування ОСН як амбасадорів жителів

Як звітували депутати Дніпровської міськради за 2020 рік?