На Полтавщині розпочалась серія тренінгів та семінарів з засад громадського лобіювання та адвокації

В Полтаві громадська організація «Інститут гендерних трансформацій» в рамках проекту «Соціальний капітал жіноцтва Полтавщини – жінкам ВПО», який реалізується за підтримки Відділу преси, освіти та ...

Додано:
Nesterova

Полтава
На Полтавщині розпочалась серія тренінгів та семінарів з засад громадського лобіювання та адвокації

В Полтаві громадська організація «Інститут гендерних трансформацій» в рамках проекту «Соціальний капітал жіноцтва Полтавщини – жінкам ВПО», який реалізується за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні, розпочав низку тренінгів та семінарів з засад громадського лобіювання та адвокації.

Перший тренінг на тему «Механізми захисту економічних прав внутрішньо переміщених осіб», який провела радниця Міністерства соціальної політики з питань ВПО по Полтавській області Вікторія Курилко, пройшов в приміщенні Інтеграційного центру для ВПО та місцевої громади.

Результатом тренінгу, в якому взяли участь 18 внутрішньо переміщених осіб, стало, за відгуками учасників, усвідомлення необхідності об’єднання переселенців, готовність утворювати громадські формування для спільного захисту та представлення своїх прав в органах влади та місцевого самоврядування. Так, учасники з Чутівського району вирішили створити районний осередок громадської організації «Об’єднання переселенців Полтавщини», офіс якої знаходиться в приміщенні Інтеграційного центру для ВПО та місцевої громади.

Про зацікавленість полтавської спільноти в сприянні інтеграції ВПО в місцеву громаду свідчить присутність на тренінгу 6 журналістів в складі знімальних груп 3-х регіональних телеканалів. Журналісти досить довго та жваво спілкувалися з учасниками тренінгу, брали в них інтерв’ю та домовлялись про підготовку наступних сюжетів про проблеми переселенців та успішні історії їх адаптації в місцевий соціально –економічний простір.

Проект здійснено за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Менеджер по зв’язкам
з громадськістю Олеся Кобзар

тел. для довідок: 050-526-74-75
0532-50-03-15


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Членів громадської організації “Екодія”, яких безпідставно затримали у Польщі, відпустили

Спроможна ОТГ – не міф, а фаховий аудит допоможе зробити її такою

Тетяна Павлик - Крісло для Ангела

Молодь і поліцейські в Івано-Франківську вчилися розпізнавати дискримінацію та як їй протидіяти

На Київщині навчали фахових працівників протидіяти насильству

В Лозно-Олександрівської ОТГ на Луганщині громадяни приєдналися до обговорення планів розвитку освіти в громаді