На міжнародному форумі Innovation Market презентують перший в Україні Центр підтримки технологій та інновацій

21-23 листопада у Києві відбудеться IIІ Міжнародний форум Innovation Market. У межах форуму презентують перший в Україні Центр підтримки технологій та інновацій (Technology and Innovation Support ...

Додано:
Anna Kazak

44387801_359691501266130_268458386830393344_n
На міжнародному форумі Innovation Market презентують перший в Україні Центр підтримки технологій та інновацій

21-23 листопада у Києві відбудеться IIІ Міжнародний форум Innovation Market. У межах форуму презентують перший в Україні Центр підтримки технологій та інновацій (Technology and Innovation Support Center TISC).

У четвер, 22 листопада, на міжнародному форумі Innovation market Національний офіс інтелектуальної власності (НОІВ) презентує перший в Україні Центр підтримки технологій та інновацій. На презентацію прибуде директор департаменту країн з перехідною та розвиненою економікою Всесвітньої організації інтелектуальної власності, Міхал Швантнер.

«TISC підтримуватиме винахідників й надаватиме їм доступ до високоякісної технічної інформації, що дозволятиме новаторам розвивати свої проекти та забезпечувати права інтелектуальної власності на них. Центр виконує роль містка, комунікатора між стейкхолдерами, виступає провайдером та каталізатором інноваційного процесу. TISC допомагатиме винахідникам, малому бізнесу, стартапам та іншим учасникам інноваційної діяльності в Україні», – розповів Богдан Моркляник, директор Державної організації НОІВ.

Завдяки роботі Центру з’являться можливості для удосконалення місцевої технологічної бази, створення ноу-хау, трансферу технологій шляхом ліцензування та створення спільних підприємств, користування та управління інтелектуальною власністю.

«Центр сприятиме реалізації політики уряду щодо підвищення інноваційного потенціалу української економіки. Це відбуватиметься передусім завдяки ефективному впровадженню продуктів ноу-хау», – наголосив Степан Кубів, перший віце-прем’єр-міністр — міністр економічного розвитку України.

Створення першого Центру підтримки технологій та інновацій відбувається на базі Національного офісу інтелектуальної власності, який буде центральним офісом у майбутній мережі. Також варто наголосити, що проект реалізують за сприяння Всесвітньої організації інтелектуальної власності.  

Нагадаємо, що форум Innovation market, який щороку збирає бізнесменів, інноваторів та представників влади для пошуку спільних рішень, має на меті підтримку українських інноваційних проектів у всіх сферах економіки.

ДОВІДКА

TISC (Technology and Innovation Support Center) — Центр підтримки технологій та інновацій, який надає інформацію про різні послуги у сфері інтелектуальної власності, незалежно від території їх надання. TISC надає винахідникам доступ до технічної інформації та пов’язані з нею послуги, такі як доступ до патентної, наукової і технічної бази даних, допомога в ліцензуванні і трансфері технологій, допомога в розробці патентів та інші, дозволяючи новаторам розкрити свій потенціал, забезпечити охорону прав і управління ними.

НОІВ (Національний офіс інтелектуальної власності) — орган державної системи правової охорони інтелектуальної власності, визнаний на національному рівні. НОІВ здійснює повноваження у сфері інтелектуальної власності, визначені законодавством та статутом. З метою ефективного функціонування та розвитку державної системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні, на сьогодні НОІВ реалізує два напрямки роботи: створення ефективного навчального центру у сфері інтелектуальної власності (ІВ) та створення мережі Центрів підтримки технологій та інновацій в Україні (TISC) в рамках співробітництва зі Всесвітньою організацією інтелектуальної власності.

Україна – одна з небагатьох країн, де ще не створено головного нормативного документу – Стратегії забезпечення розвитку та функціонування державної системи правової охорони інтелектуальної власності. Зараз НОІВ розпочав роботу у цьому напрямі. Також важливим завданням для офісу стане напрацювання нових методів врегулювання суперечок між учасниками ринку в сегменті інтелектуальної власності: зокрема, медіації та інших.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

ГО «Чайка» відкрила Громадський центр сприяння доступу до правосуддя на Київщині

Дані Порталу ІПВГ: прозорість та підзвітність видобувного сектору

У Відні відбулася акція «росія – ядерний терорист»

Громади-партнерки Програми USAID DOBRE допомагають одна одній у відновленні

Відновлювальні джерела енергії — важливі елементи енергетичної безпеки громад

Виклики та перспективи надання соціальних та реабілітаційних послуг в громадах Львівщини та Закарпаття