На кораблі, який захоплював українських моряків у Чорному морі, служить син українського контр-адмірала

Громадські детективи WikiInvestigation з’ясували, що старшим помічником на ПСРК “Дон”, який таранив українських моряків, служить Ілля Жибарєв - син українського контр-адмірала запасу ВМС Миколи ...

Додано:
Antonina Khabulia

50425cc7bb204fb58c213a6590c0610a
На кораблі, який захоплював українських моряків у Чорному морі, служить син українського контр-адмірала

Громадські детективи WikiInvestigation з’ясували, що старшим помічником на ПСРК “Дон”, який таранив українських моряків, служить Ілля Жибарєв – син українського контр-адмірала запасу ВМС Миколи Жибарєва.

Про це громадським детективам стало відомо з аналізу форуму морського флоту Росії, йдеться у розслідуванні “Допоможіть ідентифікувати військових злочинців РФ”.

Знімок екрана 2018-11-27 о 17.49.37

Як ми з’ясували, йдеться саме про того Іллю Жибарєва, якого внесено у список “Миротворця”.

У 2014 році він був командиром корабля Морської охорони ДПСУ “Миколаїв”, який дислокувався у Балаклаві. Після виводу корабельно-катерного складу в Одесу він взяв відпустку за сімейними обставинами і повернувся у Севастополь, де отримав російський паспорт.

Батько Іллі Жибарєва – Микола Жибарєв, контр-адмірал запасу ВМС України.  На своїй сторінці у Фейсбук він розмістив пост про ідентифікацію військових злочинців, які захоплювали українських моряків.

У Миколи Жибарєва є ще другий, молодший син, також Микола Жибарєв, який згідно з електронною декларацією-2016 служив старшим мотористом-рульовим у в/ч 1485 – це Одеський загін морської охорони.

Нагадаємо, що на сьогодні вже ідентифіковано кілька членів екіпажів, які брали участь у штурмі українських кораблів 25 листопада.

Так, встановлено, що командиром прикордонного корабля «Изумруд» є  Андрій Шипіцин, а командиром ПСРК «Дон» – Олексій Шатохін.

Також встановлено ще одну особу з особового складу корабля “Ізумруд” – це Дмитро Трібушін з Джанкоя, 1991 року народження, який в 2013 році закінчив севастопольську Академію ВМС ім. Нахімова, після чого служив в бухті Балаклава на прикордонному катері.

Додано – WikiInvestigation


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Як зробити відпочинок безпечним: поради від Координаційного офісу безпеки

Гуманітарні організації змушені припиняти роботу в Україні через брак коштів

Думай глобально, дій локально!

Правовий самозахист журналістів. Перешкоджання журналістській діяльності

Екологічні та інноваційні проекти Мережі хабів

Освітній літературний проект про свободу та інакшість